Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 évesen reálisan mikor...

19 évesen reálisan mikor kapok oltást szerintetek?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista vagyok, viszont amint lehetett egyből regisztráltam az oltásra. Azt, hogy húsvétig be leszek oltva már elengedtem, viszont tippem sincs mikor kerülök sorra ezzel a tempóval, úgyhogy érdekel ti mit saccoltok.

2021. febr. 25. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha a kínait elfogadod, akár májusig meglehet
2021. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
Kihagytál egy lényeges infót, mégpedig, hogy melyik vakcinát szeretnéd kérni?
2021. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha bármi jó, nyárra be vagy oltva. Ha válogatsz, akkor 2022. Talán.
2021. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Fiatal vagy, hogy értelmetlenné tegyed az életed. A dolgok, törvények változhatnak, de az oltás örökké kísérteni fog.
2021. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ő tudja.Azt hiszi utána mehet ahova akar mert megkapja azt a nagy értelmű könyvet arról hogy be van oltva.Csak az kimaradt hogy ki tudja elfogadják e a kínait és az oroszt az országok mert még erre nincs szabályozás.Nagyon nagy a kapkodás,nem tudom mire fel de nekem mindegy
2021. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyilvan a kinai es orosz vakcinat nem szivesen adatnam be, de ha ehhez lesz kotve pl. moziba vagy barmilyen esemenyre jaras mar nyaron is, akkor ilyen fiatalon nem nagyon lesz valasztasom hiszen mire varjak. Mar igy is elment egy csomo ido az elvileg “legaktivabb es legizgalmasabb” eveimbol.


Az egyetemen nalunk decemberig biztosan online oktatas lesz, egy szaktarsamat sem lattam meg golyanapon kivul, ugyhogy mar nagyon szabadulnek ebbol a kilatastalan helyzetbol, de szerintem ezzel nem vagyok egyedul.

2021. febr. 26. 09:06
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondom hogy te tudod,ennyi!Mindenki maga dönti el.Nincs ezzel semmi baj.Felnőtt vagy és el tudod dönteni mit akarsz vagy mit nem akarsz
2021. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Csak en kicsit ugy erzem, hogy aki beoltatna magat azt azert iteli el a tarsadalom egy resze, aki meg nem oltatna azt pedig azert. Van egy olyan sejtesem, hogy sajnos a kovetkezo ket het lesz a legnehezebb idoszak ebben az evben.
2021. febr. 26. 09:13
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért?Mire gondolsz?Én nem ítélkezem senki felett.Nekem mindegy ki mit csinál
2021. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem szemelyeskedni szerettem volna, csak a sajat kornyezetembol, ismeroseim velemenyebol indultam ki.

De koszonom az eddigi valaszokat, mindegyik hasznos valamilyen szempontbol!:)

2021. febr. 26. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!