Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívrohamom van?

Szívrohamom van?

Figyelt kérdés
2napja szorító érzést érzek a torkomban,mintha egy gombóc lenne!tompa bal oldali mellkasi fajdalmam van ami a hátamba is sugárzik és szúr a hasam de csak felül mintha övvel ellenne szorítva! Nagyon felek azt hiszem hipohonder is vagyok nem szeretnek meghalni! Valami baja van a szivemnek? Vagy inkább gyomorsav bajom van?
2021. febr. 26. 21:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hétfőre kaptam időpontot az orvoshoz
2021. febr. 26. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Hétfőn kiderül.
2021. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, ugye?
2021. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,18 vagyok de szerintem ez nem kor függő!mivel életemben nem volt meg ilyen ezért kérdeztem meg hátha tud valki valami okosat megnyugtatott mondani míg nem jutok el az orvoshoz! Mert ha a neten olvasnék tovább akkor már halott lennék annyi tünet stimmel a szívinfarktusra
2021. febr. 26. 21:58
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem volt már ugyanilyen gondom, és kapaszkodj meg, az a gerincem miatt volt. A háti gerincszakaszomon van deformitás, ami mellkasi fájdalmat idézett elő, a nyaki gerincem betegsége pedig a torkomban a gombócérzést. Szóval ezek a tünetek bármitől lehetnek, a gyomorsav, de a stressz és pánik is okozhatja. A szívrohamnál ezen tünetek mellett általában a bal kar is le szokott zsibbadni. Szerintem ha szívrohamod lenne most nem írkálnál a gyakorikérdéseken. Természetesen, ha este ezek rosszabbodnának, zsibbadsz, nem kapsz levegőt, szúr a hátad, mellkasod, menj orvoshoz rögtön.
2021. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szívroham tüneteit nem érzed napokig folyamatosan.
2021. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gerinc férfi késes vagyok :/ meg most eléggé stresszes is könnyen bepanikolok és akkor meg rosszabbul érzem magam!

de ha nagyon kilennek bemegyek az ügyeletre hétfőn pedig orvoshoz mindenképp!

A pánikbetegséget milyen orvos állapítja meg?

2021. febr. 26. 22:03
 8/11 A kérdező kommentje:
* gerincferdülesem van
2021. febr. 26. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni, nincs infarktusod.
2021. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet a sok sav az oka, nekem is az szokott lenni. A gombóc érzés is erre utal, savlekötőre múlni fog, ha az az. De amit írsz, az övszerű fájdalom, inkább hasnyálmirigy gyulladás lehet. Ha nagyon rosszul vagy, a sürgősségire menj, ne az ügyeletre! Higyj nekem, nem viccből mondom.
2021. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!