Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális műtét után?

Ez normális műtét után?

Figyelt kérdés
Az oxigénszaturációm 99%-ról leesett 95.8-ra VATS műtét után.Nem egy nagy darabot vágtak le a tüdőből csak egy egy 1cmt a tetejéből.Ekkora hatása lenne? Orvos azt mondta vérkép normális. de azért mégis csak 3%-t esett, és 95 alatt már alacsony és elég közel van.De lehet hogy csak én izgulom túl mint mindig.

2021. febr. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ilyen műtét után

Szubjektív panaszod (szédülés, fulladás, fojtogató érzés) van?

Tudom egyébként, hogy azt tanítják egyetemen, hogy 95% alatt alacsony, de el lehet éldegélni 95 körülivel, sőt, jóval alatta is láttunk már példát, krónikus tüdőbetegség esetén

2021. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyabb panaszok nincsenek, de azért látszik hogy hamarabb elfáradok mint műtét előtt, bár mondták is hogy egy darabig így lesz.Szédülés talán néha reggelente van hajolásnál ami eddig nálam nem fordult elő, de általában hamar elmúlik.
2021. febr. 28. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Az normális, hogy most a terhelhetőséged nem olyan

Ennyi szédülés szerintem normális

Ha nagyobb gondod nincsen, akkor csak egy vérgázérték miatt nem kell aggódni a gondot...suliban is mindig azt mondják, hogy "a beteget kezeld, ne a laborértékeket"

Szóval amíg az általános közérzettel nincsen probléma, addig szerintem nem kell ezen rágódni

2021. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 95%,pedig nincs semmi bajom, és nem voltam műtve. Orvos szerint ez normális.
2022. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!