Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb hany embert kell beoltani...

Kb hany embert kell beoltani hogy feloldjak vegre a korlatozasokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 600 ezer embert oltottak be, mennyi kell hogy megszuntessek legalabb. a kijarasi tilalmat? Es ez mikorra varhato?

#koronavírus #covid2021
2021. febr. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kb. 6 millió (legalább).
2021. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Teged is. Igy kezdodik. Mindenki sajat magat beoltatja, kulonben nincs mire varni.

Ertem, Magyarorszagon bekavaras van es rohadt szervezetlen, de idovel mindenkinek fog jutni nemkinai, nemorosz.

2021. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem oltanak be, mert voltam koronás, legkorább max nyárra... Plusz engem vagy csak modernaval vagy csak pfizerrel lehet beoltani az autoimmun fosom miatt. Ha ez így halad, akkor soha nem leszek beoltva... :)
2021. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már nem elég a 6 millió, hanem el kell érni több, mint 70 százalékot. Ezt óvatosan már elkezdték adagolni.
2021. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!