Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feloldották a karanténomat,...

Feloldották a karanténomat, mehetek közösségbe?

Figyelt kérdés

Lejárt a 10 napom, tünetmentesen, feloldották a karanténomat.

A párom családjánál névnapi buli lesz hétvégén, lesz 1-2 idős ember is, hivatalos vagyok.

Szerintetek felelőtlenség lenne elmenni még, vagy pedig már mehetek?

Elméletileg 10 nap után már nem fertőzök.

Az orvos annyit mondott, hogy vége, mostmár mehetek bárhova.

A család tudja mi van, várnak, csak félek, hogy rossz szemmel néznék, hogy most voltam covidos, és mégis megyek náluk...



2021. márc. 1. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj.
2021. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Én nem mennék.
2021. márc. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%
Hivatalosan mehetsz,bár jobb lenne, ha negatív teszted is lenne,legalább egy gyorsteszt. Te döntsd el, én még ezt kihagynám, bár azt mondják már ilyenkor nem fertőzöl.
2021. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én nem mennék. Bár, ha a közvetlen környezetedből valaki megy, akivel együtt, egy fedél alatt élsz (legyen bármilyen is az a fedél, akár egy minigarzon, akár egy 20 szobás kacsalábon forgó 200.000.000-s villa) , akkor szerintem oly mindegy, mert az illető, akivel együtt élsz és szintén hivatalos a "buliba", az úgyis szétviszi a "banzájon"a fertőzést. Amúgy meg a buli előtt is és utána pár nappal is csináltatnék gyorstesztet.(Azonnal utána felesleges állítólag, mert a "ropogósan friss", fertőzést pár órával annak bekövetkezte után állítólag még nem mutatja ki semmiféle teszt.)
2021. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne hidj ezeknek a vírus-baci mániásoknak,ha letelt mehetsz ahova akarsz nem vagy fogvatartott bűnöző hiába akarják veled ezek az idióták elhitetni.Itt a jóidő végre,irány a szabadba.
2021. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a gyorsteszt fals eredményt ad, szóval felesleges csináltatni, anyukám rosszul volt nagyon, gyorsteszt negatív, PCR pozitív lett, szóval oly mindegy.
2021. márc. 2. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

6

Azert ezt igy nem lehet kijelenteni. Annyi igazsag van benne, hogy nagyobb esellyel ad fals eredmenyt, de ez sem egetrengeto esely.

2021. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mert nem megyek, a kommentelők segítettek a döntésben😅

Egy hetet várok még, mielőtt nagyon emberek közé mennék.

2021. márc. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!