Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezeket az értékeket?

Mi okozhatja ezeket az értékeket?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve kezdődött, amikor kiderült, hogy a GOT értékem határérték felett van jóval. (max 35 egység lehet, akkor nekem 65 volt), azóta ingadozik 40-60 között, de így is jóval a határérték felett van.

Koleszterinszintem szintúgy, jóval a határérték felett van. Eddig egy orvos sem tudta megmondani mi okozhatja a gondot, főleg, hogy vegetáriánus vagyok már 10 éve, olajokat és feldolgozott zsírokat szinte alig eszem. Sem tojást, sem sajtokat (max havi 1x).

Vékony testalkatom van, tehát a kóros elhízás sem lehetne erre magyarázat. Gluténteszt is negatív. Következő állomás egy hasi uh lesz, de folymatosan kattogok, mi lehet az oka, keresem a hibát az étrendemben, és persze csalódott vagyok, hogy a 10 évnyi kemény odafigyelés, egészséges táplálkozás magamért, hogy egészséges legyek úgy tűnik felesleges volt. Ezekkel az értékekkel úgy néz ki, mintha minden nap mekiben és társaiban ennék...

El vagyok keseredve, mit gondoltok? Tanács?



2021. márc. 4. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Mit mondott a háziorvosod ezekre az értékekre...???


Miért fontosabb neked GYK-s noname Józsibácsik és Juliska nénik véleménye, mint a szakemberé?

2021. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szedsz allando gyogyszert? Fogamzasgatlo, fajdalomcsillapitok?

Eped rendben?

Egyebkent hala az egnek ez azert nem korosan emelkedett ertek, de csak onmagaban nem is lehet ertelmezni, kellene hozza meg a Gamma gt, meg gpt talan, igy szoktak nezni egyben ezt a harmat.

Orvos mit mondott erre?

2021. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, maradtál volna csendben! 🙏🏻
2021. márc. 5. 06:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!