Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor mindenhol kell a...

Most akkor mindenhol kell a maszk?

Figyelt kérdés

://www.vg.hu/kozelet/kozeleti-hirek/bezartnak-az-uzletek-az-iskolak-es-az-ovodak-is-3596437/


Itt azt írja, hogy kell szabadtéren is a maszk. Most akkor még a 10.000 lakosú alatt lévő senkiháta mögötti faluban egyből kilépve az utcára is kéne a maszk?

Vagy ugyanúgy mint eddig?

Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 4. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Wc-re is kell mikor nagy dolgodat végzed🤣🤣🤣Nem kell levegőt kapni,minek az?😂😂Szrt nem ér kinn is de a nyájjal bármit meg lehet tenni úgyhogy kell mindenhol
2021. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
83%
igen, az utcán, lakáson kívül mindenhol kötelező lesz a maszk viselése.
2021. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Hű, az durva. Mert én is egy kis vidéki faluban élek, és itt elmegy kb. 1 autó és egy néni a kis motorjával és kész. Legalább erre nincsenek rendőrök akik majd figyelik minden lépésed! 😅

2021. márc. 4. 16:00
 4/9 alletta ***** válasza:
21%
nálunk eddig is volt 1 hely (tér), ahol a polgármester kötelezővé tette viselését.
2021. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem fogok futás vagy bicikli közben viselni. Meg nem fogok már fulladni az idióták kedvéért. Mintha bármit is számítana kültéren olyan helyen, ahol amúgy sincs szinte senki. De alighanem még nagyvárosi utcán sem fertőződött meg senki kint, ehhez nem elég 1,4 mp-ig elmenni egymás mellett. A közeli kontakt definíciója még beltéren is 15 perc volt 2 méteren belül, hát hülyék ezek?

Majd kíváncsi leszek, ez a Gulyás gyerek is maszkban mondja a sok hülyeségét ezentúl, hiszen ő ráadásul még beltéren is van.

2021. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt, a külterületi dűlőben biztos, hogy nem veszem fel. Ha fél valaki, kerüljön ki, ilyen egyszerű. De érdekes módon pont a rettegők provokálódnak, s direkt nem szoktak kikerülni, aztán oda böffent nekem tavaly, hogy miattam leszünk Olaszország. Csak nézz bele egyszer az ATV Nap híre című műsorába. Hány emberen látsz maszkot, a zárt térben? Megy a hülyítés ezerrel.
2021. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Szerencsére biciklizés közben nem kell a maszk (azt hiszem)

2021. márc. 5. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

7-es

Egyelőre úgy néz ki, hogy kell.

2021. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sporttevékenység akkor nem kell elvileg.

Azt nem tudom saját kertben kell e? :)

Csak nem.

2021. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!