Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fàj a fejem?

Nagyon fàj a fejem?

Figyelt kérdés

Minden eggyes aldott nap,kb 1 hete elkezd fajni a fejem a tarkomtol Jon elore a fejem tetejeig a fajdalom.

Mi lehet az oka?


2021. márc. 4. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a körzeti orvost, panaszold el neki. Ő majd felír valamit. Ha továbbra sem enyhül, beutal neurológiai vizsgálatra. Így nem tudjuk megmondani, 100 oka lehet, vérnyomástól az agyrákig.
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az orvossal nem èrek semmit ,a nàllam rosszabul lèvö embereket nem vizsgàljàk Meg,nemhogy egy fejfàjàs okat.

A korhazok ajtajàban rendorok Meg aszisztensek allnak nehogy bemenjenek az emberek .

2021. márc. 4. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos olyan haziorvosom van, aki magasrol tesz a betegekre.. DE 3 hete nekem is faj a fejem, felhivtam hogy adjon beutalot neurologiara, ahol mar fogadtak es jovoheten megyek ct-re. Mondd azt neki, hogy kersz egy beutalot laborba es egyet neurologiara, mert faj a fejed huzamosabb ideje. Nem fogja azt mondani, hogy nem ad
2021. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyasmi állhat a háttérbe, hogy megfázott a füled vagy kicsit beteg vagy, esetleg keveset alszol. El fog múlni, de ha pár napon belül nem, akkor hívd fel a körzeti orvost legalább. Felhívni fel tudod, én is hívással intézem ezeket a dolgokat. 1-es válaszoló vagyok.
2021. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!