Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Javítani szeretnék a tartásomo...

Javítani szeretnék a tartásomon! Vállam egy picit előretartom, viszont ami nagyobb probléma, hogy a fejem nagyon elől van, és nagyon zavaró. Próbálok egyenesen állni, de amint nem figyelek oda már megint szörnyen tartom magam. (? )

Figyelt kérdés

Pár otthoni gyakorlat, ami segíthet? Egyetemre járok, dolgozom, kondizom nincs időm emellett gyógytornára járni.


Nyújtások, erősítések minden jöhet.


20F


2018. jan. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Van erre eszköz. Tartásavito,nekem doki felírta. Többféle is van. Szalagokkal magadra rögzíted, ruha alatt nem látszik. Néhány órát kell hordani naponta. Kényelmetlen benne gornyedten tartani magad-igy "figyelmeztet".
2018. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs-tartásjavító
2018. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez nem olyan, hogy amint leveszed ugyanúgy visszagörnyedsz? És addig hat, amíg rajtad van?
2018. jan. 6. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De olyan. De az a lényege, hogy raszoktasson a jó tartásra. Az a cél,nem? Fárasztó ám jól tartani magad az elején. Majd meglátod.Par óra bőven elég. Aztán amikor már megszoktad, erősödtek az izmait is, akkor lehet tovább hordani. Ha sokat hordod akkor is figyelni tudsz a tartásodra amikor nincs rajtad.
2018. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne időd? Kondi helyett eljársz gyógytornára. Kondi nélkül már nem lehet élni?
2018. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kondizni éjszaka járok. Este 11-kor :)
2018. jan. 7. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem ért a tartásjavító és a gyógytorna sem.Uszodába pedig nem volt lehetőségem járni.

Konditerembe járok nagyobb lettem és erősebb de a tartásom nem sokat javult.Viszont nem fáj vagy ilyesmi.

22 F

2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 spectator ***** válasza:
Szó szerint ismétlem, amit egy pszichiátertől hallottam: "Húzza hátra a két vállát, és ha nem akar megfulladni(!) úgyis felemeli a fejét". Tökéletesen bevált, de folyton figyelni kell.
2018. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!