Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltakozzak hétvégén?

Oltakozzak hétvégén?

Figyelt kérdés

Rádióban hallottam, hogy hétvégén oltják az AstraZeneca vakcinával a 18-60 év közötti krónikus betegeket, és sms-ben értesítik őket, hogy hova és mikor menjenek. Legnagyobb meglepetésemre én is kaptam ilyen sms-t, pedig nem is vagyok krónikus beteg. Ráadásul 3 hónapja voltam koronás, ami enyhe tünetekkel át is ment rajtam.

Mit csináljak? Beoltassam magam? Nem tartanám etikusnak, mert biztos vannak olyanok, akiknek fontosabb lenne az oltás. Szerintem csak valamilyen adminisztrációs hiba miatt kerültem előrébb a sorban.


2021. márc. 4. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, ezt tekintsd isteni ajándéknak! A sors úgy akarta, hogy életben maradj és ne kapj meg ilyen vackot
2021. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 lencsefőzelék ***** válasza:
66%

11-esnek igaza van. Nem árt több forrásból is tájékozódni.

[link]

2021. márc. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Milyen "több forrásból"? Bőven elég hiteles forrásból tájékozódni. Elképesztő, hogy a hülyeség milyen gyorsan képes terjedni. Ha nem baj, akkor én továbbra is inkább hiszek neves professzoroknak és az orvosok 99%-ának, mint a Gődény-féle embereknek.
2021. márc. 6. 07:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, elmarad az oltás a hétvégén.
2021. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Ő pl. egy neves professzor:

https://www.youtube.com/watch?v=qCkgarv0HG0

2021. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Majd szólj, ha az ehhez értő, ezzel foglalkozó szakemberek többségének ez lesz a véleménye! Engem az nem győz meg, hogy ezerből egy előáll ilyen elmélettel.
2021. márc. 7. 07:47
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Itt nyilatkozik egy pár orvos:

[link]

...de persze nyilván ez sem lesz hiteles, mert biztos van köztük kuruzsló és/vagy természetgyógyász, így aztán továbbra is lehet hinni a főáramú média lefizetett celeb professzorainak és virológusainak.

2021. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!