Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biotech usa kollagén-hialurons...

Biotech usa kollagén-hialuronsav mellé szedhető porcerősítő?

Figyelt kérdés
fáj a térdem a sok edzéstől, és a sima kollagén önmagában nem nagyon segít, de mellé szedhetnék porcerősítőt? (már voltam vizsgálatokon, röntgenen, nincs semmi baja a térdemnek)

2021. márc. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Siman szedhetsz. Nekem 14 evesen porclagyulast mutattak ki (versenytancos voltam 8 evig), szedtem porcerositot nagyon sokaig, de semmit nem hatott. Ami sokat segitett viszont, az a sporttapasz volt :) azt kb 2 evig hasznaltam, majd merlegeltem, hogy nem abbol fogok megelni, hogy tancolok es az egeszsegem a legfontosabb, ezert abbahagytam a tancot 16 evesen. Azota javult sokat a helyzet, de messze nem tokeletes, pedig lassan 21 leszek mar.
2021. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!! :)
2021. márc. 7. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ami nekem segitett meg, hogy mindig melegben tartom a terdeimet (terdnel kivagott farmer nem csak ronda, de sajnos egyaltalan nem jo celt szolgal). A masik, hogy vizben melegitettem fel csomag etkezesi zselatint es hetente 3-4 alkalommal nyujtott labbal ultem es bekentem vele a terdeimet. Hagytam 40-50 percig siman. Szinten zselatinbol csinalhatsz magadnak hazi gumicukrot egeszsegesen, olcso megoldas es extra kollagen is :)

Ami eszembe jutott meg: sajnos a nevet nem tudom, de 4 tappancs es enyhe arammal serkenti a keringest a terdnel meg egyeb helyeken.. En azzal is ultem napi 20 25 percet. A tancert mindent megtettem... :)

2021. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon sokat segített, köszönöm!!! :)
2021. márc. 8. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen! :)
2021. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!