Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen porcerősítőt és vitamin...

Milyen porcerősítőt és vitaminokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
16/f hármasugró atléta vagyok, ha valaki ismeri az atlétika ezen ágát akkor jól tudja ,hogy milyen terheléseken megy keresztül ugrás közben a térdizület és a boka, valamint a szalagok. A kérdésem az lenne, hogy milyen terméket/termékeket ajánlotok a terhelt területek megerősítésére és esetleges fájdalmak, sérülések megelőzésére. Eddig biotech-es arthro guard tablettát használtam, de lehet van jobb termék ennél... Végig olvasást és válaszokat köszönöm.

2019. máj. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen még az izmok erősítették a testet
2019. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1 válaszoló, ez most sincs máshogy, viszont mivel szerves anyagból vagyunk felépítve és nem bionikusak vagyunk, vannak határaink. Nem jó kedvemből szedek ilyen készítményeket, hanem azért, hogy megőrizzem az egészségem és megelőzzem a későbbiekben az ebből a sportból fakadó megerőltetés következményeit.
2019. máj. 19. 14:29
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nos, én nem vagyok sportoló, de a kalciumot ajánlom. Ő elvileg erősíti a csontokat. (Pl sok tej, vagy pezsgő tabi..) Viszont vigyázz, nehogy túl "adagold" :)
2019. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!