Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hypo Egy főző edény nem...

Hypo Egy főző edény nem lett alaposan el mosva, és evett egy ember belőle, utána azonnal hányatatta magát, nem ivott, nem evett csak másnap az volna milyen tünetei lehetnek Mennyi idő után kellene hogy jeletkezzen az első tűnet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kicsit össze-visssza a kérdés...

hípo volt az edényben, vagy romlott étel?

2021. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az edény kin lett fertőtlenítve hipoval, és mielőtt adott volna másnak ételt bele kóstolt és érezte a hipo ízét nyelt le egy nagyon picit belőle, mm az ételből..
2021. márc. 9. 18:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez történt tegnap,körülbelül 5-6 órakor délután és most van nyilván 19 óra és annyit erezz hogy szorít a szíve...nem volt orvosnal vele.. ez esetleg lehet egy tunet ? Vernykmas problémával is küzd az illető és nyilván dietazik is vagyis ehezteti magát... Ami nyilván hatással van az emberre hiszen egyszer eszik egy nap de amikor eszik nagy adagot....
2021. márc. 9. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én domestosos teát ittam, kb 15 éve! És élek! 😀 Ettem rá egy csokis islert 😀 Akkor döbbentem rá, hogy cejetem a csokis islert! 👍
2021. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mentél orvoshoz ? 🙃 hűha most el mosolyodtam 🙂 ...
2021. márc. 9. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy mentem! 3 évente szoktam orvoshoz menni 😀 Semmi bajom nem lett. Az embernek valószínűleg pánikrohama van. Adj neki egy islert! 😀 Nézzen meg 2 epizód Family Guyt, azt alvászat! 😀
2021. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de azért keresd ki a neten az épp ügyeletes temetkezési vállalkozót!
2021. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál 2-nél is, azt mondták nem baj 😃 semmi probléma, nos azt el kell mondanom hogy szorít a szíve és kicsit fáj a torka és tejet ivott sokat ( laktóz érzékeny) hasmenése lett amit mondta hogy csíp 🙄.... szív szárításra kapott vernyomas gyógyszert... több mint 72 óra el telt ..
2021. márc. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!