Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen talpbetét a jó a 12...

Milyen talpbetét a jó a 12 órán át tartó álláshoz(acélbetétes bakancsban), hogy ne fájjon a talp teljes területe és a sarok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én zseléset használok, bár nem állok egész műszakban. Nekem bevált.
2021. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem állok, hanem gyalogolok, a legjobb eddig a Scholl fizikai munkát végzőknek ajánlott talpbetétje volt, DM-ben vettem. Hátránya, hogy nagyon drága, elvileg 1 hónapig jó, de 2 hónap használat után valóban kilapult. A Deichmannban kapható legolcsóbb zselés talpbetét 3-4 hónapig bírja, de nem annyira könnyíti meg a gyaloglást, egyhelyben álláshoz nem próbáltam annak idején. Ahol egy helyben álltam, volt álláskönnyítő szőnyeg, amin kifejezetten kényelmes volt állni.
2021. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyógyászati boltban ill hasonlokban csinálnak számítógépes talp vizsgálatot

És a talp hoz igazodó betétet csinálnak hasonlóan a ludtalpbetez kb 10-13 ezer

De ez teljesen a talp hoz készül saját formára

Egy próbát megerhet!

Ezek 1 évig biztosan jok

2021. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 12 óra állás (séta és hasonló lábmozgás nélkül) nagyon veszélyes, a keringés pangása miatt fokozott a visszeresség kialakulása, sőt trombózisveszély is gyanítható.
2021. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 As vagyok pl Kispest Ady Endre utca 97 gyógyászati

Segédeszköz bolt de a legtöbb ilyen csináljak

Üdvözlettel

2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
DM és Rossman vagy hasonló boltokban vagy gyógyászati segédeszköz boltban tudsz venni talpbetétet.
2021. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!