Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az adó pappíron olyan...

Ha az adó pappíron olyan szerepel, hogy - családi járulékkedvezmény érvényesített összege 0ft Akkor nem kaptam meg havonta a családi adókedvezményt azt a 10ezer ftot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
611 es rovatba van írva hogy- az adóelőleg megállapításánál figyelembe vett családi kedvezmény összege 800 040
2021. márc. 14. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:

A családi adókedvezményt minden hónapban megkaptad.

Járulékkedvezmény azoknak van, akik nem tudják az adókedvezményt teljes mértékben érvényesíteni (több gyerek, alacsonyabb fizetés), ők a különbséget a járulékokból vehetik igénybe.

2021. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bérpappíron esetleg az hogy van feltüntetve , hogy utalták a családi adómedvezmenyt? Mert azt külön nem látom
2021. márc. 14. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már nem kapom, de amikor kaptam, rajta volt a bérpapíromon.
2021. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs feltüntetve csak a gyed és a levonások
2021. márc. 14. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a bérpapíromat, jelenleg nincs mellette összeg, mint írtam, nem kapok. Gondolom, mindenhol máshogy néz ki, nálunk a lap alján van egy olyan rész, hogy "Adószámításnál figyelembe vett adatok", és azon belül szerepel.
2021. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!