Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feszült állkapocs alvás közbe?

Feszült állkapocs alvás közbe?

Figyelt kérdés
Mitől lehet?

2021. márc. 14. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
hiperkinézis. Nekem is volt. Fiatal vagy még szerintem. Majd javul.
2021. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? 19 vagyok.
2021. márc. 14. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlmozgás. 19 évesen normális. Akkor nekem is volt. Szerintem olyan 25 év táján elmúlik magától.
2021. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%

A stressz egyik jele. Szorongás, ideges feszültség szokott a dolog hátterében állni. Biztosan az előttem válaszoló válasza is igaz, de manapság sajnos nagyon sok a stressz egyén. Nekem 18 éves korom óta van hasonló, most 33 vagyok. Mondjuk én tudom magamról, mitől van, és nekem nappal is majdnem folyamatos. Ha csak alvás közben feszül, akkor rejtett, vagy elnyomott feszültség is lehet.

Azért remélhetőleg az 1.-nek van igaza.

2021. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezotéria/álomfejtés témába rakod ki a pszichés szorongas miatti fogszorítást??? :D :D :D Keress fel egy fogorvost, közben engedd el ami miatt szorongsz! A fogorvos gyárt neked éjjeli fogvedőt hogy ne roppantsd össze a fogaidat vagy az állkapcsod. Az okát pedig szüntesd meg!
2021. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Stressz, szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, ha már ekkora méreteket ölt.


Addig is igyál citromfűteát lefekvés előtt, az nyugtató hatással rendelkezik.

2021. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.😁✅
2021. márc. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!