Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedett már valaki favipiravir...

Szedett már valaki favipiravir gyógyszert korona vírusra?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen mellékhatásai voltak/vannak, használt-e. Sajnos olvastam a gyógyszer mellékhatásait.

Talán az egyik legrémisztőbb, legbizarrabb ez volt:

"rendellenes magatartás - például hirtelen futásnak eredés, illetve fel-alá járkálás - amely elesést okozhat". Emellett máj/tüdőgyulladás stb. borzalmak. Van valakinek tapasztalata erről a gyógyszerről?



2021. márc. 16. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, tegnap szedtem be az utolsó adagot.

Semmi mellékhatása nincs, de a betegtájékoztatót olvasva először én is megijedtem.

4 napig kell szedni, a második napon már éreztem, hogy jön vissza az erőm.

Mostanra a lázam, fejfájásom, durva levertségem, köhögésem is elmúlt.

Jobbulást!

2021. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A papirra tudod, h mindent ráírnak, azért, h a gyógyszercég védje magát....de akinek tényleg favipiravirt kell szednie, az nem hiszem, h nagyon futásnak eredne, gyógyszer szedése mellett sem. A illető kb örül, hogy él. Gondolom te is így vagy ezzel. Mindenképp kezd el szedni. Nem lesz semmi baj. Anyam pasija is bevette, semmilyen mellekhatása nem volt. Csak sokat aludt, mert mellé még antibiotikumot is kapot. Nagy csoda, h él.
2021. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!