Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy nap majd minden betegséget...

Gyulusss kérdése:

Egy nap majd minden betegséget könnyedén meg tudnak gyógyítani?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok, ha az emberiség nem irtja ki saját magát, elér majd egy olyan fejlett szintet az orvoslásban, hogy ha megfelelő időben diagnosztizálják a mai kor súlyos betegségeit-rák,cukorbetegség,sziv-érrendszeri betegségek,különböző vírusok okozta betegségek- ezeket már a szervezet megterhelése nélkül, 100%-os gyógyulási aránnyal gyorsan és nyomtalanul meg tudják gyógyítani?

Mennyi idő kellhet még ehhez, ha igen?


2010. aug. 19. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:

nem mert mindig alakulnak ki új betegségek is. jelentős részüket maguk az emberek idézik elő. a mindenre kiható globális környezetszennyezés sok újonnan kialakuló kórt hozott és hoz magával. főleg ezek a ún. civilizációs betegségek.

az emberiség ha nem sajátmagát irtja ki, akkor majd vmi más fogja kiirtani.

2010. aug. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

majdnem tenykent kezelheto, hogy a felsorolasban szereplo betegsegek egy reszere mar reges reg megvan a gyogymod. tudod a gyogyszeripar egy adaz dolog, hatalmas penzek forognak benne. gondolj csak bele...

olvastam egy konyvet arrol, hogy a rak ellenszere mar reg a tudosok kezeben van, es mindezt hiteles forrasokkal tamasztottak ala.

a kerdesedre a valasz, nem, nem fog elerkezni az a kor, amikor minden betegseget konnyeden fognak majd gyogyitani. mondhatjuk, hogy a donteshozok nem fogjak hagyni, hogy elerkezzen, mert a gyogyszeripar gyengulese altal dollarmilliardos bevetelektol esnenek el. csak egy kezelesi pelda: az aids eseteben egy beteg egy havi gyogyszeres koltsege 150-240 ezer forint kozott van.

2010. aug. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs a ráknak ellenszere. De szívesen megnézném az oldalt, ahol szerinted hiteles forrásokkal alá volt támasztva.

Annyiféle rákbetegség van, és annyi minden miatt kialakulhat...


Amúgy szerintem is mindig lesznek új problémák. Meg egy csomó dolgot lehetne gyógyítani, de vannak bizonyos technológiák, amiket nem engedélyeznek.

2010. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

03:44es vagyok.

nem oldal, hanem konyv. en nem az interneten elek, hanem OLVASOK!

persze, hogy azt mondod, hogy nincs, mert ez van a koztudatban. ugyanmar. meg a rakos anyam is tisztaban van vele, hogy mar reg meggyogyulhatna, ha nem allna a kormanyok/vezetok/ki tudja meg kik erdekeben az, hogy a rakkal kuzdo emberek megvegyek a meregdraga gyogyszereket.

sajnos az emberek butak, es nem latnak tovabb az orruknal. nezz utana, ha erdekel, en ezt lezartnak tekintem.

2010. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a molekuláris biológia tanárom is buta:) Majd megmondom neki;)
2010. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Engem érdekelne a könyv.

Tudsz közelebbit monadni róla?

Honnan, hogyn lehetne beszerezni?

2010. aug. 19. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik könyvárusnál, ott szokott lenni az UFO-könyvek és a horoszkópok mellett.
2010. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesz ilyen kor, de valószínűleg nem gatyáznak majd a gyógyítással (ami hónapokig is eltarthat), hanem kicserélnek, avgy módosítanak ezt-azt (molekuláris szinten), esetleg szerveket is, ha muszáj, mert a delikvens cseszett kontrollálni a saját állapotát.
2010. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
habár baromira az agymra mennek az "én nem az internetnek élek hanem olvasok" típusú kisokosok (nagy műveltségükben talán csak annyit nem sikerült még tudatosítaniuk hogy a neten is találni töménytelen mennyiségű irodalmat bármilyen témában jártasak és laikusok számára egyaránt, szóval nemtudom mire a feltételezés hogy a net az olvasás ellensége) de ennek mégse mondanék kimondottan ellent. fogalmam sincs a rák vagy az aids ellenszeréről, de nagyon könnyen elképzelhetőnek tartom h főleg civilizációs betegségek, amik rengeteg embert érintenek, ellenszerét titokban tartják és soha nem hozzák forgalomba. de ezer százalék hogy ezt semmilyen könyv meg semmi nem tudja hitelees forrásokkal alátámasztani. amit a nagyhatalmak titokban akarnak tartani azt titokban is fogják, legalábbis bizonyítani senki nem tudja az ellenkezőjét mint amit ők letagdnak.
2010. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én a könyv konkrét címére lennék kíváncsi,vagy legalább az íróra, nagy könnyebbséget jelentene.

Köszike!

2010. aug. 20. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!