Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ORVOST KERESEK? Nagynénémnek...

ORVOST KERESEK? Nagynénémnek keresnék orvost Budapesten, aki ismeri-és tudja gyógyítani, ill. kezelni a 'szidromiargia' nevű (nem biztos, hogy jó a helyesírás) betegséget. Ez a vegetatív idegrendszerhez kapcsolódó betegség.

Figyelt kérdés
Kérem, ha Ön orvos, vagy tud olyan személyt aki ért ehhez, jelentkezzen!Köszönöm!
2010. jan. 15. 14:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hú, hát kérdezd már meg pontosan a betegség nevét, mert így csak tippjeim vannak, hogy ez mi lehet...
2010. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Tényleg írd már meg, hogy mi ez a betegség, mert ezen kattogok... Így ebben a formában nincsen ilyen, nekem hangzásra a fibromyalgia ugrik be róla, de nem tudom.... Mi ez?
2010. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben netán mégis a fibromyalgiára gondoltál, annak a tüneteit gyógymasszőr is tudja enyhíteni. Ez azonban nem fogja helyettesíteni az orvosi kezelést, ilyenkor komplex gyógymódra lehet szükség, amely esetleg pszichoterápiát is magában foglalhat.

Ha tényleg szidromiargia, akkor fogalmam sincs, mi az.

2010. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Addig is ha fibromyalgia, akkor szerintem is javasolt a komplex kezelés megkezdése: pszichoter.+ gyógyszerek (amitriptilin-)+ mozgásterápia (bár nem tudom pontosan milyen mozgás)... De ezt szinte bárhol tudják kezelni, akármelyik pesti kórházban!


(15:12-es voltam)

2010. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan betegség,amit bármelyik kórházban tudnak kezelni,mert pont hogy azon panaszkodik,hogy sorra járja a kórházakat,és még csak nem is hallottak erről a betegségről.Egy orvosa volt aki tudta kezelni,de ő kiment Angliába.De ok.,megkérdezem újra,hogy biztos jól diktálta-e a betegség nevét.
2010. jan. 15. 17:31
 6/16 anonim válasza:
Hát hidd el, ha ezt a betegséget mondta kórházakban is, nem véletlenül nem hallottak róla, ilyen nincsen. Mik a tünetei? Nem akarom távdiagnosztizálni, félre ne értsd, de érdekel...
2010. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
MEGKÉRDEZTEM PONTOSAN!SIBROMYALGIA SZINDRÓMA A BETEGSÉG NEVE.EZ MEGTÁMADTA AZ IDEGRENDSZERÉT IS,EHHEZ LENNE SZÜKSÉGE ORVOSRA,AKI EZT TUDJA GYÓGYÍTANI,VAGY KEZELNI!
2010. jan. 17. 15:21
 8/16 A kérdező kommentje:
tényleg fibromyalgia lehet az,mert s betűvel én sem találtam sehol.De az tényleg így van,hogy az idegrendszerét is megtámadta.De akkor viszont ilyen tudatlanok lennének az orvosok?(bocsánat,nem akarok senkit leszólni)csak ha ez egy illyen majdhogynem mindennapos betegség,akkor miért nem tudják gyógyítani?Nem értem....
2010. jan. 17. 15:51
 9/16 anonim válasza:
Ez egy elég komplex betegség, én nem ismerem pontosan, de ennél nem úgy működik, hogy megtámadja az idegrendszerét, tehát mit tudom én, ez nem olyan, mint amikor valaki influenzás és arra gyakran mondjuk, hogy a betegség megtámadta szívizmait stbstb.. Eleve produkál neurológiai tüneteket, járhat vele depresszió, álmatlanság és még sok minden. De nem ismeretlen, és tudják kezelni! Sybromialgia??? Az nekem semmit nem mond, menjetek el valahova pl. elsőnek egy reumatológiára, fogják tudni miről beszéltek. Sztem a legtöbb orvosnak ha csak megemlíted is ezt a betegséget vmi derengeni fog. Mik a tünetek egyébként? Mennyi idős a nagynénéd?
2010. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
51 éves.izomfájdalmak,derékfájás,felfájás,ilyesmikre panaszkodik.
2010. jan. 18. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!