Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hátam a lapockáim...

Fáj a hátam a lapockáim magasságában, hogyan tudom kiroppantani?

Figyelt kérdés

Mindig volt egy pont, ahol irtelen megroppant és máris elmúlt teljesen a fájdalom.

De ezt most nem találom. Csináltam úgy, hogy egyik lábamat behajlítva a másik kinyújtott lábam térdéhez teszem és csavarok a felső testemen, olyankor nagyon hangosan sokat ropog a gerincen, de ez sem segít.


Hogyan máshogy tudom kiroppantani, lehetőleg felül a lapockáknál?


2021. márc. 16. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiropraktőrt javaslom inkább

Csakmert ő biztosan a helyére teszi a dolgokat

2021. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább kérj meg egy hozzáértőt, hogy roppantsa ki, vagy masszírozza át.

Én egyébként a saját hàtamat úgy ropogtatom ki, hogy lefekszek és jobbra-balra egyet-egyet csavarok a testemen. Nem állítom, hogy ez helyes, vagy hogy másnak ez jó lenne, lehet hogy más pont így ràntanà meg magát, de nekem ez sikerülni szokott.

2021. márc. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2: azt én is szoktam, de csak akkor, ha a derekam fáj.


Nekem nagyon "jó" hátam van, ha valamiért fáj, akkor meg kell roppantani és azonnal elmúlik. Fájt a derekam, ha hajoltam jobbra balra. Ugyanezzel a fekvős módszerrel roppantottam és azonnal elmúlt minden fájdalom.

2021. márc. 17. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés..
2023. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!