Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulakövem van! mivel...

Mandulakövem van! mivel gargalizáljak hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer egy hasonló problémával, körülbelül 16 évesen orvoshoz fordultam. Azt mondta, hogy ez az én "szexepilem". Annyit tehetek, hogy ne járjak nyitott szájjal, ha szégyellem. Nem volt túl segítőkész. Ha ez segít, körülbelül 20 éves koromra múlt el magától. Azóta is szoktam figyelni, de nem újult ki eddig.


23F

2021. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyet ki tuttam szedni de a többit nem mer öklendezek és hányás fóbiám van és van ami nagyon belül van a listerin segít ha avval gargalizálok?
2021. márc. 17. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én a helyedben nem piszkálnám, nem próbálnám meg "kiszedni", mert fel is sértheted vele a torkod. Dohányzol egyébként?
2021. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.nem dohányzom. KB egy hete kipróbáltam kB 3 napig 6 db-ot szívtam el azóta nem is próbáltam. Forduljak vele orvoshoz? Vagy inkább gargalizáljak és ha nem javul utána mennyek orvoshoz?
2021. márc. 17. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmehetsz. Jelentkezz be fül-orr-gégészetre, hátha ott meg tudnak nyugtatni.
2021. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell orvoshoz fordulni, ha kifejezetten zavar téged. Amúgy magától le szokott jönni egy idő után, és ártalmatlan, csak kellemetlen lehet.
2021. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért piszkáltam mert hallottam hogy ki kell szedni meg ki lehet szedni megy nyomni és ugye művek hányás fóbi@s vagyon nem merek oda nyúlni orvoshoz meg nagyon félek el menni mer olvastam hogy lehet ki kell venni a mandulát
2021. márc. 17. 11:50
 8/10 A kérdező kommentje:
És igen nagyon zavar és még enni is alig merek tőle meg hallottam hogy kellemetlen lesz a szám szaga is tőle
2021. márc. 17. 11:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg újra és kB 2 órája vettem ki egyet és újra ott van egy ahonnan ki vettem mit csináljak nagyon zavar
2021. márc. 17. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed akár nem ha a tiszta (de szappanmente) ujjaddal óvatosan végigsimítod a mandulád felszínét az okoz hányingert a legkevésbe, bár én használok waterpiket, kanalat és fültisztítópálcát is a tisztításhoz, korabbi hasonló kérdéseknél leírtam a teljes rutinomat.

NEM VAGYOK ORVOS, NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET HA VALAKI MEGSÉRÜL VAGY MÉGIS HÁNY VAGY BÁRMILYEN EGYÉB MÓDON KELLEMETLENSÉG ÉRI A MÓDSZEREIM MIATT. GYERMEKEK ORVOSHOZ FORDULJANAK, A FELNŐTTEK PEDIG HASZNÁLJÁK A JÓZAN PARASZTI ESZÜKET A MANDULA TISZTÍTÁSA SORÁN.

Hosszútávú megoldásként a mandula lézeres simítása vagy teljes eltávolítása jöhet szóba.

2021. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!