Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős fejfájás. Valakine...

Nagyon erős fejfájás. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Egy hete folyamatosan fáj a fejem.

Hátul, bal oldalt, inkább a tarkóm vagy nem is tudom.

Igy kelek igy fekszem.

Holnap megyek orvoshoz!

A fájdalom csillapító sem használ. 800 mg-osat szoktam bevenni, de nem segít. Van hogy elviselheto ahogy fáj aztan egyszer csak hirtelen nagyon elkezd fájni és muszáj lefeküdnöm, csak úgy múlik el, de akkor sem teljesen. Ha zuhanyzás közben forró vizet engedek a nyakamra akkor nem fáj és utána se 5-10 percig de aztán újra vissza jön a fájdalom. Nagyon aggaszt hogy mitől lehet ez. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 17. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mérd meg a vérnyomásod. A tarkótáji fejfájás tipikus magas vérnyomás tünet.
2021. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a vérnyomásom jó.
2021. márc. 17. 19:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet front miatt, északon állítólag havazik.
2021. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy hete van, vagy kevesbe makacsul amugy is szokott lenni? Mert ha csak most, covid lehet eppen.
2021. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, nekem az idojaras miatt ugy beszukultek az ereim, hogy lassan 1,5 honapja faj es semmitol nem mult el. Voltam ctn, negativ, most bogyot kell szednem.
2021. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es: Nem szokott ennyire fájni. Elég keveset iszok de ha észbe kaptam es ittam utana el is múlt. Mióta fáj azóta 2,5-3 liter vizet is megiszok naponta, szóval arra nem foghatom hogy keveset iszok.


5-os: Most nálunk is nagyon hülye idő van már egy hete. Kb azóta faj a fejem, de régen nem voltam fronterzekeny.

2021. márc. 17. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Regen en sem voltam. Most alakult ki, pedig meg csak huszoneves vagyok :) en azert ijedtem meg, mert nem akart reagalni fajdalomcsillapitora. Ami viszont segitett valamennyire, hogy a fajdalomcsillapito utan ittam egy kicsi kavet, amit nem szoktam vagy egy nospat is bevettem. Most kivancsi vagyok mennyire fog bevalni az a bogyo, amit felirt a neurologus
2021. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A napokban nekem is folyamatosan faj a fejem, bar nekem nem a tarkom, hanem a homlokom tajekan. Pedig altalaban a fronttol nekem is tarkotajekon szokott.
2021. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En is még csak 22 éves vagyok, ezért is félek hogy mi lehet a háttérben, hogy még a fájdalomcsillapító sem használ és szinte egész nap nem tudok semmit csinálni mert annyira fáj. :/
2021. márc. 17. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a neurologus, hogy kezdodo migren fronterzekenyseggel. Igy utolag amit tehetsz es azzal teszel a legtobbet, ha nem agyalsz rajta es nem olvasol el mindent cikket a neten, mert a vegen elkonyveled hogy agydaganatod van es sokkal jobban figyeled magad. Nyugodj meg, probald ki amit mondtam vagy irass fel a haziorvossal quarelint, az algopyrin+koffein+gorcsoldo. Ha nem szeretnel ilyet iratni, akkor pedig cataflam/algopyrin es gyorsan egy kave. (nekem a neurologus azt mondta meg az elso alkalommal, hogy ha faj akkor vegyek be 2 algopyrint... Nem vettem be, 50 kilo vagyok es nem szerettem volna elsz@rni a gyomrom :)
2021. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!