Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van alapja a oltásellenes...

Van alapja a oltásellenes összeesküvés elméleteknek?

Figyelt kérdés

Most olvastam (valami idióta legyen vége a tűszúrásoknak fb oldalon), hogy nanorobotokat juttatnak az oltással belénk 5G-t meg hasonló értelmes dolgokat. :D


Meg hogy Bill Gates programja ez, mert vírusokkal lehet csak ritkítani a népet



Ezek mik? Ennek mi értelme?


2021. márc. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez mekkora diszkrimináció már, mivel fiatal vagyok, ezért csak sokkal később kaphatok ötgét.
2021. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyárra megkapod szerintem, aztán a fesztiválon már lesz neted
2021. márc. 18. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Elmebeteg baromság, mint a többi konteó 99%-ka. Az ilyen emberekkel kár vitázni is, egy alternatív valóságban élnek, ostoba birkák.
2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak szórakozás céljából járok arra az oldalra :D hatalmas baromságok vannak, de én nagyon jókat nevetek rajta. Egyszer egy magányos kissé részeg estémen azzal szórakoztam, hogy minél több posztjukat próbáljam megcáfolni, ahol olyan alapb tényeket ferdítenek el, minthogy ki is az adott cég tulajdonosa (természetesen nem bilgéc). Zseniális flash volt.
2021. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Hálaégnek törőlték azt az agymosott konteós fertőt. Pár képernyőmentést azért csinanáltam, egyszerre sírtam és nevettem az emberi ostobaság ezen egyik legsötétebb szintjén.
2021. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!