Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket a végbelem ?

Miért viszket a végbelem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb. másfél hónapja volt egy nagyon kellemetlen, elhúzódó hasmenésem, sokszor már csak erőlkődtem, de csak ilyen sárga cseppek jöttek. Nagyon fájt akkor a hasam, de ez már teljesen megszűnt. Rá egy héttel, másfél héttel. Viszont amióta megvolt ez, folyamatosan azt veszem észre, hogy amikor sétálok, akkor viszket a végbelem. Amikor ülök, wc-zek, akármi akkor semmi, csak akkor amikor sétálok, de akkor se mindig. Leginkább akkor amikor rágondolok. Szorongok emiatt, félek hogy valami bajom van, akármi. Jobban odafigyelek a tisztántartására is, semmi nedves törlőkendő, avagy színezett wc papír. Nincs vérzés, mindig megnézem, a papírt, székletet, de semmi. Normális barna színű, nem kemény állagú (a normális folyadék bevitelre is jobban figyelek). Lehet a hasmenés miatt megrepedhetett a végbelem ? Már ott tartok, hogy Reparom kúpot használok, hátha segít, de úgy veszem észre segít. 26/F

2021. márc. 19. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér is lehet. Ez az egyik tünete.
2021. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már neten mindent olvastam.. pajzsmirigy probléma, cukorbetegség, rák.. eléggé szorongok emiatt.
2021. márc. 19. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlaggódni. Van még ellátás, irány az urológus. Tényleg valszeg csak aranyér.
2021. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!