Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Az előbb a székletemb...

S. O. S! Az előbb a székletemben fehér vékony (pár mm) cérna szerű darabkákat találtam, nem mozogtak. Pár napja nagyon viszket a végbelem tájéka. Lehet gilisztás vagyok? Nagyon megvagyok rémülve!

Figyelt kérdés

#széklet #fehér cérna
2015. jan. 7. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége. Sürgős székletvizsgálat indokolt. Beszélj mihamarabb a háziorvosoddal!
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, úgyhogy menj el dokihoz. De nem ijedj meg nagyon azért. Gyógyszerrel szépen kikezelhető.
2015. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor is giliszta ha nem mozog?
2015. jan. 7. 18:12
 4/10 anonim válasza:
0%
szerintem cérnát ettél!
2015. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Igen akkor is az ha már nem mozog, általában ha kiürül, akkor már nem él. Kérj a háziorvostól féreghajtót. Nem kell megijedni, ez nem súlyos betegség, csak egy kicsit kellemetlen.
2015. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyébként ilyen mitől lehet?
2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a betegség sokkal ijesztőbbnek tűnik, mint amilyen súlyos. Nagyon hamar ki tud kezelni belőle az orvos.
2015. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Szerintem kutyától kaphattam el.
2015. jan. 7. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a kutyától kaptad el. Neki is kell adni féreghajtót!
2015. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan az orvos sem tudta megmondani ,hogy cérnagiliszta-e.De kaptam gyógyszert Vermoxot és mindenhol mást olvasok róla ,hogy-hogy kell szedni.Amúgy már alig-alig viszketek.A székletemben is csak egyszer volt pár db fehér csík(most hirtelen a kókuszreszelék jutott eszembe róla,de semmi olyat nem ettem:D) azóta meg nem is volt benne.
2015. jan. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!