Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes Aspirint szedni egy...

Érdemes Aspirint szedni egy 10 napig AstraZeneca oltás után?

Figyelt kérdés

Érdemes Aspirint szedni egy mondjuk egy 10 napig AstraZeneca oltás után?


Vagy esetleg aki úgy gyanítja, hogy Covidos lehet azoknak is érdemes szednie?


100-ast vagy 500-ast?


Egy ismerős ázesett tünetmentesen a Covidon, de ezt akkor tudta meg miután trombózis találtak nála.



2021. márc. 20. 10:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én is fogamzásgátlót szedek, aggódtam is, hogy elfogadjam-e az AstraZenecát, végül igent mondtam rá, az oltás után beszéltem a háziorvossal, azt mondta, 3 hétig napi 1 Aspirin Protect és sok-sok folyadék, és akkor nem lesz baj! :)
2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10, 11# köszönöm a válaszokat.

30-as férfiaktól is hallottam már ezt /Aspirin protect 100mg szedése/ plusz sok folyadék.


Ahhoz képest, hogy 2,5 hete lehurrogtak egy ilyen kérdésért, most sok háziorvos is ezt ajánlja.

2021. ápr. 8. 06:50
 13/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is AstraZenecát kaptam, az orvos -számomra-nem volt meggyőző. Anyámnak volt trombózisa vagy 30 éve, nekem azt mondta, hogy szedhetek egy dobozzal... De nem kötötte a lelkemre, hogy muszáj a családi halmozódás után és szedhetem, nem pedig szedje mindenképpen. Ülőmunkát végzek, 10 kg súlyfeleslegem van, nem dohányzom, fogamzásgátlót sem szedek, más gyógyszert sem, szinte soha, hát nem tudom. 1 hétig szedtem, tegnapig. Lehet, fel kellene hívnom újra.
2021. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha valakit megnyugtat és nem allergiás rá, szedje. Jobban jár, ha elfogadja az oltást aztán szed egy kis aszpirint, mintha nem fogadná el az oltást. A többi meg le van írva a telex cikkben, szándékosan nem ismétlem el.
2021. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14.vok

Felhívtam mégis a háziorvost, szedjem, mert hajlamom lehet rá, egy egész dobozzal. Gyomorfekélyem nem lesz, mert ez a mennyiség kevés hozzá. A gyomrom nem fáj tőle, szedhetem 30-40 napig, ha úgy gondolom. Evés közben vízzel, szóval folytatom.

2021. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!