Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadattad már/beadatnád...

Beadattad már/beadatnád magadnak a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, már megkaptam az oltást.
Már regisztráltam az oltásra, de még nem kaptam meg.
Már regisztráltam az oltásra, de ha a kínait vagy az oroszt akarják beadni, azt nem fogadom el.
Még nem regisztráltam az oltásra, de tervezek.
Még nem regisztráltam az oltásra, még szeretnék vele várni.
Talán majd valamikor beadatom magamnak, de nem biztos.
Olyan betegségem van/terhes vagyok/18 év alatti vagyok, így nem kapjatom meg az oltást.
Csak akkor oltatom be magam, ha Pfizerrel vagy Modernával oltanak.
Csak akkor adatom be magamnak, ha a beoltottakra már nem fognak vonatkozni a korlátozások.
Bármi is lesz, semmiképpen sem adatom be magamnak.
65 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha fegyvert fognak a fejemhez, akkor sem. Felőlem aztán jöhet a vakcinaigazolás, eddig se nagyon utazgattam, koncertekre se jártam, úgyhogy feldughatják.
2021. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én már rég nem élek, csak vegetálok. Öngyilkosságot egyszer megpróbáltam, elég komoly volt, de túléltem. Nem lesz több kísérletem, a természetre bízom a dolgot.
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Gyesen lévő eü dolgozó vagyok, megkaptam az első Pfizert, ősszel megyek vissza dolgozni.
2021. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

"Felőlem aztán jöhet a vakcinaigazolás, eddig se nagyon utazgattam, koncertekre se jártam, úgyhogy feldughatják."

Eddig is antiszociális voltál, ezután is az maradsz.

2021. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
be kel adatni mert a Műler Cecilia is megmonta hogy a kovis bacílus nagyon veszéjes és az óltás adhaggya meg a megoldást.
2021. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
xd
2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Felesleges. Nem Mo. N élek. Az euban meg jogambanál nem oltatni magam, és ezért nem diszkriminálhatnak.
2021. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nemmellesleg az a 2 oltás amit említettél bizonyítottan veszélyes. Olvass utána egy google keresés.
2021. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
"Olvass utána egy google keresés." Szóval komoly tudományos kutatásokat folytattál a témában, és neves professzorok mérvadó cikkeire bukkantál rá. Köszönjük az információt.
2021. márc. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Elhiszed, hogy aggódnak a politikusok a te egészségedért? Ez üzlet, a pénzről szól, mint minden! Ez egy háború az emberiség ellen, a III. világháború! Nem kell ide fegyver, csak fecskendő és tű! A muníció az oltóanyag. 😱😕🥺🦠
2021. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!