Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr alatti kinyomhatatlan...

Bőr alatti kinyomhatatlan pattanás, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja lett az államnál egy dudor, ami kitapogatva igazából kettő, csak nagyon közel egymáshoz. Hajlamos vagyok cisztás pattanásra (az a bőr alatti, kinyomhatatlan), ezért nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Eleinte fájt, nagyon mélyen volt, így nem is látszott pirosnak. Nem csesztettem, szépen lassan egyre kisebb lett.

Viszont furcsa módon nem tűnt el. Látszani nem igen látszik, bár enyhén azért igen, de egyértelműen tapintható. Csak már nem nagy dudorként, hanem két egészen kicsi, kisebb gombóstűfejnyi valamiként a bőrben.

Gondoltam csak több idő kell neki. Aztán egyik napról a másikra mintha megint begyulladt volna, és megint dudor lett. Pár nap-egy hét után lassan megint lelappadt, de továbbra sem tűnt el,csak mint előzőleg, apró izéként ott van.

Mi lehet ez? Ez is cisztás pattanás? Sose volt még olyan, hogy ne múljon el.


2021. márc. 21. 22:17
 1/1 anonim válasza:
Semmi bajod. Ez terszémetes.
2021. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!