Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat már egy ideje a...

Miért fájhat már egy ideje a fejbőröm?

Figyelt kérdés
Egy ideje kezdődött, hogy pici ponton a fejem tetején konkrétan a forgómnál fájt a bőröm. Olyan érzés volt, mint egy pattanás, úgyhogy nem foglalkoztam vele. Elmúlt majd most megint fáj, de nagyobb területen. Nem látszik elváltozás, nem érezni egyebet. De nagyon fáj, érintésre kizárólag és csak a bőröm. Fiatal nő vagyok és egy ideje már tart ez a fájdalom, de nem tudom mi lehet vagy mit tehetnék ez ellen. Ha valakinek van ötlete azt megköszönném!
2021. márc. 21. 23:26
 1/5 anonim válasza:
0%
Nem tudom
2021. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy kiengedve hordod a hajad. Masszìrozd a fejbőrödet napi többször. Vaalkit megkérhetsz, hogy nézzen rá, van-e valamilyen bőr eredetű elváltozás azon a ponton.

Ha viszket, irritált, meg úgy általában érzékeny a fejböröd akkor akár szebhorreás dermatitisz is lehet!

2021. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátom megnézte és semmi. Ezért fura, hogy a fájdalmon kívül nincs más, de nem múlik el...
2021. márc. 21. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem-e fázott meg, pár héttel, vagy akár honappal ezelött? Ha emlékszel ilyen esetre, akkor igen valoszinü, hogy amiatt van.
2021. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teafa olajjal kenegettem, attól elmúlt, lehet megfázás volt :)
2021. ápr. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!