Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erősspaprikásan ettem a hús...

Erősspaprikásan ettem a hús levest, fél óra múlva átszalatt a gyomromon stb, tehát hátul távozott is, lehet a paprikát nem bírom?

Figyelt kérdés

Okozhatta paprika?


Piros erőss darál



2021. márc. 22. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, inkább az fosat meg, hogy ha túl zsíros volt vagy túl sok volt benne a fehérje (sok húsból készült lassan főzve).
2021. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap is meg régebben is ettem erős paprikás pizzát. Multkor is és ma is olyan rosszul voltam reggel. Olyan érzésem volt mint aki gyomorrontást kapot. Multkor akkor lettem jobban mikor elmentem a wc-re nagy dologra. Mikor jött ki akkor is mart rendesen. Lehet nem jó nekem az erős
2021. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én haragos pistából szoktam beletenni egy teáskanálnyit, hogy még ne sózza nagyon el :D meg még olykor némi őrölt paprikát is bele :D
2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 tegyél bele még egy kis chilit, hogy legyen valami íííze
2021. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!