Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostani állás szerint a hazi...

Mostani állás szerint a hazi orvost telefonon kell hívni, vagy be is lehet menni hozza a rendelőbe?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő kizárja egymást? Hívd fel, majd ő megmondja mit csinálj.
2021. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy tegnap 9-szer hívtam, kicsongott, nem vette fel.

Ma már hívtam 6-szor, kicsongott de nem veszi fel.

És nekem azt mondtak hogy csak telefonon lehet beszélni az orvossal.

Viszont tegnap óta nem dolgozok, tappenz kellene.

2021. márc. 23. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Email-t nem lehet írni? Én van amikor 20x hívom kb.
2021. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tobb hetbe telt, mire felvettek. Hivogasd sokszor, kulonbozo napszakokban.
2021. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem csodálom ezt. Most oltanak is.

Amikor nem oltottak, behívott engem. Elotte telefonon nem ertem el, úgy hívtak vissza, mert megjott egy eredmenyem, volt folyamatban lévő ugyem, de nem ert ra, mert voltak nala.

Akkor ott voltam én.

Foglalkozott velem, kozben csorgott a telefon, tobbszor, asszisztens vette fel, de kerdezte ot is, szoval figyelhetett 2 dologra, tokre osszevissza volt az egesz, en se tudtam miatta barmikor megszolalni. Allitolag neha felreteszik mar, nem veszik fel, Mit nem csodalok, mert akkor meg ugye irjak meg emailes recepteket, papírokat is...


Amikor lehetett menni, nem volt a varoban ennyi ember, mint amennyinek most telefonon fontos...mondjuk engem is pont most er el olyan dolog, hogy keressem, egesz eletemben alig latott, csak igazolasert mentem suliba, meg jogsi kb...

2021. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

A megoldás az lett hogy bementem hozza.

2021. márc. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!