Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az valóban “jó” ha ropog az...

Az valóban “jó” ha ropog az ember nyaka amikor körkörös mozgásokat végez,mert akkor “kiroppan”?nekem elég abszurdnak tűnik.

Figyelt kérdés

Parasztlogikával belegondolva ez nem azt jelenti,hogy valami nincs rendben azért ropog?nekem pl gyerekkoromban abszolút nem roppant a nyakam mikor jobbra-balra fordítottam a fejem.

Érdekelne a véleményetek!

Előre is köszönöm!



2021. márc. 25. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kattog az nem jó, mert azt jelenti, hogy valahol nem tud megfelelően mozogni, tehát be van akadva. Az izom miatt..?
2021. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ujjaim is ropognak már 35 éve, aztán kutya bajuk. Nem a csontok kattognak egymáson, nyugi.
2021. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyak, ha ropog az nem jó és emiatt nem is szabad teljes köröket csinálni vele.
2021. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ízületek közt létrejövő lékbuborékok pukkannak ki, semmi gond vele, sőt, javítja a vérkeringést. Azért óvatosan, inkább csak jobbra balra döntsd a fejed (hajts a válladra, kézzel rásegíthetsz), előre-hátra inkább ne erőltesd.

Gyakran a befeszült izmok okozzák, illetve egyéni jellemző.

2022. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!