Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szó szerint kattog a térdem...

Szó szerint kattog a térdem leguggolásnál, ha teljesen leengedem a testsúlyom, illetve a bal csuklóm ha körkörösen mozgatom, fájdalommal nem jár. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sportolni nem sportolok. Dolgozom, részben fizikai munka (raktári), az esetek 90%-ban kocsival közlekedem, 23/F 75kg,178cm, a táplálkozásom szerintem változatos, bár zöldségeket ritkábban eszem, mint kellene. Kalcium, magnézium étrend kiegészítő pezsgőtablettákat néha iszom. A mozgás, biciklizés stb. esetleg segíthet? vagy porcerősítő?

2018. jan. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is recseg - ropog, bár én teljesen leguggolni nem is tudnék. Sajna a gimis betonon való futás tette tönkre az enyémet, ezzel nem nagyon tudnék mit tenni. Ha műteném akkor csak romlana. Porcerősítő jól jöhet, ha nagyon zavar akkor egy próbát megér.
2018. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Együtt tudok élni vele, csak nem akarom megvárni, míg fájdalom is lesz vele.. Mondjuk a csuklóim nem tökéletesek szerintem, mert a jobbat tegnapi napon meghúzhattam egy szimpla emelés közben, pedig nem szokott gond lenni vele, lehet a karácsonyi leeresztésnél ellustultak az izületek, jobb ötletem jelenleg nincs
2018. jan. 3. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A húzódás mindig akkor jön amikor abszolút nem számítasz rá. :) Nyomass egy kis porcerő forte-t - ez a gyógyszertárakban kapható, vagy ha sportolók által használt tápkieget szeretnél, akkor a Scitec gyártó Joint-X termékét javaslom.
2018. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan hidegérzés is van a kézfejemben, illetve gyengének érzem
2018. jan. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!