Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés ( kóla...

Mi lehet ez az érzés ( kóla ivás éhgyomorra)?

Figyelt kérdés

Egész nap nem ettem nem ittam sok dolgom volt.

Viszont du. éreztem hogy enni kellene de szomjas is voltam így egy pohár kólát ittam, ami nem volt hideg. Viszont véletlenül nagy kortyot ittam és szabályosan fájt ahogy leért a gyomromba mellkasomba ilyen feszítő érzést okozott ahogy lenyeltem. Nem tudom pár másodpercig fájt kicsit de elmúlt.

Lehet leforráztam a tüdő?- ti éreztetek már ilyet?- bár megfigyeltem hogy éhgyomorra fáj tőle a hasam ..


2021. márc. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Á semmi csak a benne lévő foszforsav szétmarja a gyomornyálkahártyát. Igyad nyugodtan azt a szart.
2021. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván hirtelen felszabadult a benne levő szén-dioxid és ténylegesen feszítette a gyomrodat a gáznyomás megnövekedése.
2021. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Picit szúró feszítő érzést éreztem mellkasomban
2021. márc. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!