Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan injekció vagy...

Imike2252 kérdése:

Van olyan injekció vagy gyógyszeres kezelés amitől nőni tudnék még?

Figyelt kérdés
18/F. Nem érzem jól magam a testemben ilyen alacsonyan. Jelenleg 173cm körül vagyok és már biztosan nem fogok nőni. 5-10 centit szívesen elfogadnék még magasságban.:/

2021. márc. 29. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem vagy alacsony. Jó talán a magyar átlaghoz képest (ha jól tudom 176cm) pár centivel alacsonyabb vagy de egyáltalán nem vészes. A nők átlagmagassága meg 164-165cm szóval a legtöbb nő még így is simán alacsonyabb nálad. Aztán ha olyannal jössz össze aki kicsivel magasabb nálad akkor sincs semmi. Max lesz 1-2 ember aki furcsán fog rátok nézni az utcán de velük meg felesleges törődni, valószínűleg ott látod ő életedben először és utoljára is. Tudom hogy sok lány van aki szereti a magas fiúkat de nem mindenki ilyen, van aki kifejezetten olyan fiút keres aki vele kb egymagas. Meg aztán ha úgy hozza az élet akkor szerintem a legtöbb embernek nem elsődleges a magasság egy párkapcsolatban. Nekem is volt már olyan hogy egy olyan pasival jöttem össze aki külsőre egyáltalán nem volt az ideálom. Amúgy szerintem nem nagyon van erre módszer. Mivel 18 vagy ezért már nem valószínű hogy fogsz nőni (elvileg 25 éves korodig nőhetsz de én ebben nem nagyon reménykednék) Vannak bizonyos nyújtások is amikkel állítólag valamennyire növelhető a magasság de ezek is max miliméterek lennének szerintem az meg senkinek nem fog feltűnni. Ha mindenképp magasabbnak akarsz látszani akkor a hétköznapokban hord olyan cipőket amiknek vastagabb a talpa, mostanában ez úgyis elég divatos.
2021. márc. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nincs.
2021. márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Mint ahogyan írtam csak nem érzem így olyan jól magam, párkapcsolati gondom nincs, de köszi a biztatást. Illetve köszönöm a válaszokat is, gondoltam hogy ilyenre nincs lehetőség ilyen korban.

2021. márc. 29. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell gyökérség lepontozni az első választ... teljesen normális volt pedig, nem tudom, kinek mi baja volt vele.


Kérdező, inkább arra összpontosíts, hogy azzal az "alapanyaggal" dolgozz, amid van. Végezz olyan testedzést, ami szerinted hozzád illő, vagy amiről úgy gondolod, fejleszt téged, esztétikusabb leszel, vagy akármi. Találj ki egy célt, vagy lődd be hogy kb. milyen kinézetet akarsz elérni, és afelé irányozd magad.


Remélem érthető, hétfő reggel csak kusza mondatok jönnek ki belőlem :D

2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk kezdd el elfogadni magad. Ennyi.


Más úgysem tehetsz ;)

2021. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!