Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pulzusmérő karórát vegyek?

Milyen pulzusmérő karórát vegyek?

Figyelt kérdés
Magas a pulzusom az orvos pulzusnapló vezetését ajánlotta erre a célra szeretnék egy karórát. Nem igazán ismerem a kínálatot. Olyat szeretnék ami pontosan mér és lehetőleg jegyzi is (pl. Bluetoothon csatlakozik a telefonomhoz és ott visszanézhető) 15.000ft-ot szánnék rá tudnátok konkrét példákat írni előre is köszönöm!

#pulzusmérő #okosóra #Fitneszkaróra
2021. márc. 29. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Haylou LS05 okosóra. Nem mondom, hogy 100% pontos, de viszonylag jó. Mondjuk neked lehet, hogy jobb lenne egy ujjra csíptethető pulzoxi, napi 5x megméred bizonyos helyzetekben, nem kell folyamatosan mennie, de ahogy gondolod. Nekem ez az LS05 van okosóra, nem emiatt vettem, de meglepően jól mér.
2021. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy mellkasöves verziók is, de szerintem baromi kényelmetlen hordani. A Beurernek van még pulzusmérős órája, ami nem mellkasöves és nem is optikai, újjérintős, de az nem tud bluetooth-t.
2021. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen tizenezres aktivitásmérő csodákról tudni kell, hogy nem orvosi célra szánt eszközök, de igazából a drágább okosórák sem. Ezek az eszközök arra jók, hogy kapsz egy körülbelüli visszajelzést a napi aktivitásodról, aminek az egyik mérőszáma a pulzus, mivel ebből számolható az elégetett kalória is. De arra, hogy pontos naplót vezess, nem alkalmasak. Én inkább egy mezei vérnyomásmérőt javasolnék, ami a legtöbb háztartásban megtalálható. Ez a vérnyomás mellett a pulzusodat is méri, pontosabban, mint egy kínai kütyü. (De ha nincs otthon, 15 ezerért már olyat is kapsz, ami telefonra küldi az adatokat, neked csak ki kell onnan exportálni a dokinak).
2021. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!