Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta hasmenésem van, miért?

Napok óta hasmenésem van, miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de napok óta hasmenésem van, rengeteget vagyok a WC-n, többször is már majdnem húzós helyzetbe kerültem, sokszor hihetetlen hasfájás előzi meg, ha az óráim után elmegyek valahova, akkor is mindig rámjön és rohanok haza. Szörnyen kellemetlen, mit tudnék csinálni?
2021. márc. 31. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként már többször is volt ilyen az elmúlt hónapokban, általában magától elmúlt pár napon belül.
2021. márc. 31. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szorongsz esetleg? Nincs benned felelem vagy stressz valami miatt?
2021. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most fogok érettségizni, szóval de, van.
2021. márc. 31. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzeted, en tavaly erettsegiztem, az se volt jo, de a ti helyzetetek messze rosszabb. Probalj meg relaxalni kicsit, igyal finom teakat, szakits idot magadra, pihenesre! Egyel banant, esetleg Lopediumot bevehetsz. Minden rendben lesz, ne izgulj! :)
2021. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, köszönöm a tanácsot! (:
2021. márc. 31. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!