Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség ezek között a...

Mi a különbség ezek között a vakcina típusok között?

Figyelt kérdés

MRNS/DNS vs Vektor Adenovírus vs Subunit vakcinák vs előlt korokozó!? Melyik csoportok azok amik biztonságosak lehetnek. Pl gondolom a mrns az nem mivel az fix, hogy mindenképpen megváltoztattja a DNS-t. És ez akár komoly problémát is okozhat a későbbiekben. Plusz még ez egy új technológia. Én pedig a legelején a Pfizert vagy a CureVact akartam beadattni. De akkor az kilőve. Elvileg a Vektor vakcinák is felzavarhatják a gén működést a szervezetben ahogy halottam anyámtól. Meg az Astrazeneca eleve rossz dolgokat csinál már most is. Az oroszt meg szerintem nem is adnák be. Mert 5 éve rákos daganatom volt. És ennek fényében amúgy sem merem azt beadattni. A subunit hatoanyagrol nem tudok sokat. De azt mondják az nem manipulál a szervezetben semmit. De sajnos vagy nem sajnos ilyen vakcinát még nem hoztak forgalomba. Az előlt virusostol meg ne, hogy magával a coviddal oltsanak be. Főleg, hogy azt meg a kínaiak csinálták és egyenlőre csak nekik van ilyen vakcinájuk. Bennük meg azért nem bízok mert ők sok kamu, xar terméket gyártanak.


Akkor most mi az igazság melyik vakcinák mit tudnak. És mégis melyik lenne a legbiztonságosabb. Pl az a covidshield az milyen vakcina lesz? A canshino már a nevéből adodoan is kínai lesz :D.



2021. márc. 31. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem változtatja meg a dns-t, ez a primitív réteg között terjed a facebookon...

Mindjárt előások neked egy videót ami tökéletesen egyszerűen elmagyarázza a vakcinák működését.

2021. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Források, amik szakmailag megbízható, és a legfrissebb infomrációkat tartalmazzák:

Facebbok:

- KOVIDŐK

- Ázsiába szakadtam

- Gondolatok egy biológustól

- PTE Immunológia

- Virológia Pécs


Semmelweis.hu

thelancet.com

covid1001.com


Ezeken az oldalakon maximálisan egybahangzóan, hitelesen, és szakszerűen mondják el többféle sítlusban, hogy melyikről mit lehet/kell tudni.

2021. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mRNS (pfizer, moderna) nem tudja a DNSt módosítani, mert RNS alapú. A vektor vakcinák (Astra, Szputnyik) DNS alapúak, ott nem lehet ezt kizárni, de szinte biztos hogy nem. A subunit vagy elölt (kínai) meg végképp nem tudja módosítani a DNSt.
2021. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan rákosak lettek volna, ha megváltozik a DNS azzoktól. Gyerekcipőben van DNS megváltozottató, átíró technológia, de az inkább a crispr-nek hívják. UV sugárzás, dohányzás, környezetszennyezés és stb okoz több kárt a DNS-ben, amikkel mindennap találkozunk, de fura módon senki se mondja: Hallott, ettől megváltozhat a dns-et majd és ki akararnak gyilkolni a dohányzosokkal minket.
2021. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
#5 Nagy esély van rá, hogy értelmesek a gondolataid, de ahogy leírtad, az úgy értelmezhetetlen :-( Fogalmazd már át légyszíves emberi kódra!
2021. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!