Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogoztál már? Ha igen mit/mik...

Drogoztál már? Ha igen mit/miket használtál? Mennyi idő volt letenni (ha letetted)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Mindig oda lyukadunk ki hogy a legalizáció lenne a legbiztonságosabb mindenkinek.
2021. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ruby04 ***** válasza:
35%
Mit nem? ;)
2021. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen elszívtam egy jó füves cigit, az kellemes volt, de különösebben nem vágyom rá. Szintén 17 évesen egyszer herbált is szívtam, na az szörnyű volt, soha többet, rendkívül ostoba döntés volt.
2021. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Ruby04 ***** válasza:
87%

A legtöbb drogosnak rossz gyermekkora volt. Nekem is. Ezt tág értelemben kell érteni. Nem feltétlenül azt, amikor a tökrészeg apa véresre ver, mert olyanja van. Lehet egy külsőleg kellemes ház is, ahol is a lelki terror, az elhanyagoltság és egyebek depresszióhoz vezetnek.

Vagy egyszerűen csak "más" vagy. Nem vagy jó a csajoknál a gimiben és/vagy furcsán nézed a dolgokat, nem izgat, kit igazol le az Ajax középpaályásnak

2021. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Ruby04 ***** válasza:
72%

... vagy ilyesmi. És találkozol ilyen emberekkel. Kocsmából sport helyett, kérsz egy spanglit?, Stb. Ez az én példám. Biztos mások másként. Van, aki szopizik, van, aki herbálozik, stb. Én szívtam, gyógyszereztem, de mellette azért egyetemre jártam, utána dolgoztam, de valahogy az egész polgári világ undorít.

43 éves koromban próbáltam először a heroint, ami elég a tipikus, és nem is szerettem meg. Az elvileg gyengébb, mégis tisztább metadont sokkal jobban. Persze IV. Most már "csak" Suboxone-t szedek. Nem rossz, de nem is vág földhöz, de ha nincs, az elég rossz érzés.

2021. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer haverral elmentem inni.Jött egy ismerőse akinél volt kirstály.Felszívtam 2-3 csíkot,de semmi.

Gondolom a pia miatt nem volt hatása.

18/L

2021. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

-Viszont szívtam már 2x holland füvet.

Amikor először szívtam,nem tartott sokáig(kb 50perc se)

Nagyon jó kedvem volt tőle.Ennyire emlékszem.

Amikor másodjára szívtam,ott már 2-3óráig bennem volt a hatás,itt nem felóztunk haverokkal,egyedül szívtam el.

Nem voltak érzelmeim,illetve nem voltak rossz érzelmeim.Nagyon jól éreztem magam,mintha részeg lettem volna csak rosszúl lét és szédelgés nélkül.Viszont a pupillám hatalmas volt,aki rámnézett egyből levágta.

2021. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fű az amitől a pupillád tágul? 🤔
2021. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

#18 mit kell belém kötni?

Így volt.

2021. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor az jó eséllyel nem fű volt.
2021. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!