Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvosom szerint az mRNS...

A háziorvosom szerint az mRNS alapú vakcinák (Pfeizer, Moderna) ki tudja hova csatlakoznak valójában a DNS-hez, így pár éven belül rákot idézve elő. Így hogy szánjam el magam?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Kérj kínait.


Annak nincs ilyen kockázata.

2021. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen baromságot normális ember nem talál ki. Mondanám, hogy válts háziorvost, de valószínűbb, hogy ez az egész beszélgetés csak a te fejedben létezik.
2021. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es: Eltelt már pár év? Vannak tapasztalataink?

Nincsenek.

Így most lebarmozhatsz vagy isteníthetsz akárkit, később meg áldhatsz vagy átkozhatod ugyanazt a személyt.

És mi van ha neki van igaza?

2021. ápr. 3. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes olyan vakcinára regisztrálni, ami nem RNS alapú. Egyébként abban a részében igaza van, hogy nem tudhatni, milyen változásokat idézhet elő a DNS-ben. Azt sem tudjuk, milyen mellékhatásai lehetnek évek múlva.
2021. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Gődény a háziorvosod? Oo
2021. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
#5 Gődény nem is háziorvos sehol az országban.
2021. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
#6 pedig ekkora marhaságot tőle várnék csak el
2021. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy ilyet mond egy háziorvos. Ő virológus? Vagy ő csinálta a vakcinát? Nem sokat értenek hozzá, szóval szerintem nem kéne ilyeneket mondania a betegeknek.
2021. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem virológus, hanem egy orvos. Aki letette az hippokratészi esküjét, hogy védi az embereket a betegségtől bármi áron és elfogulatlanul.
2021. ápr. 3. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bennem is voltak hasonló kétségek és valóban, egy még nem használt technológiánál jogosak a kételyek.

Azonban utána olvastam, szakemberek véleményét hallgattam meg és sokféle oldalról próbáltam választ kapni. Ami végül megnyugtatott és tegnap nem is volt gondom azzal, hogy egy ilyen típusú védőoltást kaptam meg.

Az orvosodnak valóban jogosak az érvei, hogy nem ismerjük a hosszútávú hatását ennek a fajta vakcinának, azonban szerintem leegyszerűsítő magyarázat volt ez a "majd lehet hogy rákot okoz". A valóságban - már amennyire laikusként meg tudtam érteni - itt most arról van szó, hogy a hagyományos vakcinában beviszik azt az elölt vírust vagy annak egy darabját ami majd a szervezettel megismerteti, hogy ha a valóságban ilyen fertőzés éri akkor azt le kell győznie és hogy hogyan. A szervezetben keletkezik egy válaszreakció magára a vírusra. Az új vakcina annyiban különbözik a régitől, hogy nem a vírust hanem annak a felépítésének a "térképét" tartalmazza. De maga a szervezet ugyanúgy fog reagálni rá. Mintha a rendőrség nem a bűnözőt látná ami alapján felismerik majd és elkapják, hanem egy személyleírást kapnának róla ujjlenyomattal és az alapján kellene elkapniuk.

Nézd meg ami a linken van, nagyon jól magyaráz!

[link]

2021. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!