Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy nagyon...

Mitől lehet az, hogy nagyon picit megütöm magam, észre se veszem, aztán akkora kék foltok keletkeznek rajtam hogy el se merem hinni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, és erre én is kíváncsi lennék =/
2010. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy badarságot írok,de mintha cukorbetegeknél is ez lenne.Mintha valahol ezt olvastam volna.Vagy a cukorbeteg ismerősöm mondta volna.
2010. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyengébb az érfalad. Alkati sajátosság. Nincs jelentősége.

Amúgy vannak ilyen betegségek is, pl. vérzékenység. Egyes gyógyszerek is okozhatják pl Sincumar, de ezek egyéb tünetekkel is járnak.

2010. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyenem volt, és kiderült limfómás vagyok. Alacsony trombocita-szint miatt is lehet, az meg sokminden miatt előfordulhat.
2010. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy betegség jele, olvastam róla, csak nem emlékszem, hol olvastam és melyik betegség volt. Mindenképp menj el vele orvoshoz. Szerintem a háziorvos vagy a bőrgyógyász meg tudja mondani. Esetleg a háziorvos el tud küldeni vizsgálatra.
2010. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérzékenység jele lehet. Egy vérvétellel meg lehet állapítani a pontos okát.
2010. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tesóm is ilyen...nem tudjuk miért,de mindig tiszta kék a lábunk...majd elmegyek dokihoz,köszi.
2010. aug. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!