Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Férfi 100 kg alatt karácsonyf...

"Férfi 100 kg alatt karácsonyfadísz" most covid alatt is olyan vicces?

Figyelt kérdés

Ugyanis a "karácsonyfadíszek" érdekes módon életben maradnak, míg az "igazi férfiak" akik nem karácsonyfadíszek azok tömegesen halnak bele a vírusba az elhízás miatt.


Mivel a túlsúly akár háromszorosára növeli a vírus súlyos lefolyásának esélyét.



2021. ápr. 4. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
92%

És én még azt hittem hogy csak a "tiszteletreméltó" nőtársaim tudnak olyan pi.csák lenni, hogy másokat marnak a súlyuk miatt (ha már csak egy feszes segg minden érdemük) de a hapsik ugyanolyan szánalmasak.


A száz kilós duma meg még abból az időből származik, mikor egy soványabb ember szimplám belehalt olyan betegségbe normális orvos híján- amit egy kövér, ha durva súlyvesztéssel is, de túlélt. Nagyanyám korúak hajtogatták sokat, pedig magam is negyven múltam.

2021. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki több mint 100 kg, nem feltétlenül jelenti azt, hogy elhízott és túlsúlyos.
2021. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ha én férfi létemre 71 kiló vagyok, akkor én mi vagyok? Ez még karácsonyfadísznek is kevés!

XD

2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
90%
Na jó én nő vagyok, de akkor a cirka negyvenöt kilómmal mit mondjak? Igaz, túl magas se vagyok hozzá... De voltam duplája is, tudom milyen aljas módon tudják marni a soványak a kövéreket.
2021. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
84%

Voltam mindkét oldalon, nő vagyok.

Apám amíg 170 cm/ 65 kg voltam ledisznózott (miközben ő hajnalban is evett), amikor lefogytam 56 kilóra, akkor abba kötött bele (minek járok edzőterembe az nem mozgás, az szar, hová fogyok már).

A mellem ráadásul nagy, és emiatt rengeteg becsmérlő, bújtatott-nyílt beszólást kaptam nőktől. Igen, nőktől. Egyik legjobb barátnőm nekem ecsetelte, hogy milyen undorító xx híresség a nagy melle biztosan gusztustalanul lóg. Mondtam neki, hogy nekem is akkora a mellem. Jaa ő nem úgy gondolta.

A dohányzás vagy drogozás nem vált ki ekkora gyűlöletet az emberekből, mint másnak a külseje.

Én azt vettem észre, hogy azok a nők szeretnek ilyeneket mondogatni, akik nagyon adnak a külsejükre, de a férjük túlsúlyos.

2021. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
81%
Én 110 kiló lettem most karanténba nem érzem nagyon másnak magam nem tudom most azért mert híztam rosszul kéne érezzem magam.
2021. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
41%

fa szság

82 kilós Jeff Dahmer megeszo őket vacsorára

2021. ápr. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
71%

17

Szó szerint. Ha jól tudom, ő legalább 2 méter magas, szóval szerintem több mint 82 kiló. :D

2021. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
71%
Rájöttem, hogy csak 182 cm körül van. De akkor kire gondoltam én?
2021. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
77%
Tény, hogy Mo-on van szinte a legtöbb dagadt férfi. És az is tény, hogy a legtöbb halottunk is lassan. És az is kétségtelen, hogy a 100+ -os férfiak osztják az észt és fenemód büszkék a vágósúlyukra.
2021. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!