Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Férfi 100 kg alatt karácsonyf...

"Férfi 100 kg alatt karácsonyfadísz" most covid alatt is olyan vicces?

Figyelt kérdés

Ugyanis a "karácsonyfadíszek" érdekes módon életben maradnak, míg az "igazi férfiak" akik nem karácsonyfadíszek azok tömegesen halnak bele a vírusba az elhízás miatt.


Mivel a túlsúly akár háromszorosára növeli a vírus súlyos lefolyásának esélyét.



2021. ápr. 4. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
25%

Dehogynem nagyképűek. Az eredeti kérdésben idézett beszólás sem véletlenül keletkezett.

A gyurmázók meg igenis testképzavarosok, most is már remegnek az elvonási tünetektől, akik nem tudnak menni a járvány miatt.

2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
58%

Ja értem, szóval ha van pár hülye, akkor mind az. Bár a nem dagadtak között is van, akkor minden nem túlsúlyos is hülye. Mindenki hülye.

Újabb baromság, gratulálok. Szerintem aki akarja, megoldja az edzést :) Mitől lennének testképzavarosok? Hogy egészségesek és erősek akarnak maradni, és tesznek is ezért? Azért, mert ők nem az átlag mentalitás szerint élnek?

Kezdem azt érezni, hogy szerinted mindenki hülye, mindenki abnormális, de te biztosan tökéletes vagy. Vagy inkább csak a frusztrációdat vezeted itt le. Ezek után csak remélni tudom, hogy az összes, hozzád képest ellentétes nemű ember is idióta, mert egy-kettő az volt :)

2021. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
28%

52-es

Hát hallod-e a gyurmázók között eléggé felülreprezentáltak a kisebbségi komplexussal küzdő, szopott billiárdgolyó-fejű nagyképű IQ harcosok, akárhogyan is nézzük.

Hagyjuk már ezt a romantikus dumát, hogy erősek meg egészségesek akarnak maradni (főleg, akik még mellette porokat is szednek, de minimum a gyomrukat megerőszakolva állandóan zabálnak, sőt a 100 kilók emelgetése önmagában is tök káros és értelmetlen). Ezer más módja lenne, hogy "egészségesek és erősek" legyenek, de nekik ez kell, hogy utána feszegethessenek, pózolhassanak, meg az exhibicionista fesztiválokon majomkodhassanak.

2021. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
61%

Na ebből látszik, fogalmad nincs erről az egészről :)

A beszűkült világnézetedet nem fogom tudni felnyitni, mert nem vagy nyitott semmire, de mindenről van egy negatív véleményed. Úgyhogy innentől én ezt a vitát nem folytatom, mert felesleges.

Ui. Nem vagyok "gyúrós".

2021. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%
A gyúrós banda jelentős része pszichés beteg. Ez tény. Ennyi.
2021. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
0%
Az miért van, hogy az összes ilyen köcsög BMW-s, Mercis, mint pl az M.Richárd és társai is ilyen egybenyakú gyúrósok?
2021. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
77%
Miért van az, hogy az emberek 0-24 mással és másokkal foglalkoznak? K*rva könnyű másokat fikázni, másra mutogatni, de ezt csak azok csinálják, akiknek nincs életük. Akiknek van, az a saját életével foglalkozik, azt építi, fejleszti. Bár igaz is, a gyk 90%-ának nincs élete, a maradék meg csak sajnálni tudja ezt a sok értelmiségit (és itt most nem az iskolai végzettségre reflektálva) :D
2021. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
0%

57-es

Nem ez a téma.

2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
56%
Fáj az igazság mi 57?
2021. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

#58 És most mi lesz?

#59 Nekem nem fáj, én elvagyok a saját életemmel. Vicces nézni időnként, mit művelnek itt az emberek :D Bár inkább szánalmas.

2021. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!