Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet tüdőrák?

Ez lehet tüdőrák?

Figyelt kérdés
Fáj a hátam, szárazan köhögök. Ez lehet tudőrák?

2021. ápr. 4. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor fáj, mennyit fáj, milyen intenzitással? Elöl a mellkasod nem fáj? Mire múlik el? Mióta köhögsz? Egyéb betegség, gyógyszert szedsz e? Dohányzol?
2021. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma kezdett el fájni , hátul inkàbb, hol fàj hol nem, kiszámíthatatlan. Nincs más betegségem, dohányozni nem dohányzom. Csak beírtam googlbe és a tüdőrákot hozta fel...
2021. ápr. 4. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezer millió dolog okozhatja, és megeshet hogy semmi de semmi köze a tüdőrákhoz.

Pár esettel nem kell foglalkozni. Lehet csak megfázott, lehet magnéziumhiány, lehet kisebb izomgörcsök a tüdő körül, lehet mentális probléma okozza, szóval bármi. Ha a tüdőszűrőd éven belüli, és nem válik rendszeressé a fájdalom, akkor nem foglalkoznék vele.

Amennyiben visszatérő, rendszeres, zavaró, fájdalomcsillapítást igényel, akkor mindenképpen keresd fel az orvost.

2021. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem gondolom hogy tüdőrák, inkább covid, sztm vegyél majd egy ilyen gyorstesztet, vagy menj teszteltetni... jobbulást neked
2021. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Google-be bármilyen tünetet, panaszt beírsz, 90%, hogy rákot diagnosztizál a webdoki, és az esetek többségében szó sincs róla.
2021. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tüdőszűrésen most voltam 2 hónapja, és most jelentkezett ez a fàjdalom.

Covid gyorstesztett meg 2 napja csináltam pont , ami negatív lett , szóval esélytelen a korona. Tuti valami komolyabb :(

2021. ápr. 4. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem tüdőrák, bármilyen tünetre rákeresel, azt fogja kiírni, hogy rákos vagy.
2021. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyorsteszt negatív eredménye abszolút nem megbízható. Simán lehet covid.
2021. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat nekem is gyakran fáj a hátam hetek óta, de nekem elöl is az egész mellkasom. Volt olyan hogy aludni sem bírtam tőle és el akartam menni az ügyeletre.

Valahogy elaludtam és reggelre elmúlt. Ez ment pár hétig.

Szerencsére nem jött elő már 2 hete.

2021. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrés kimutatta volna a rákot, hisz a tüdőrák általában több évnyi lappangás után okoz csak tüneteket, arról nem is beszélve hogy nem dohányzol. Ez gyakorlatilag bárminek lehet a tünete, semmi komoly bajod nincs. A bármi alatt főleg a frontot, vagy valamilyen vírust értek.
2021. ápr. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!