Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás piercing? Hatásos?

Fejfájás piercing? Hatásos?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a fejem(időjárás, stressz minden ilyesmi miatt) és szerintem nem egészséges napi több szem kataflán szedése sem. Hallottam hogy létezik ilyen migrén piercing. Tényleg használ? Mennyire fájt a belövése/szúrása? A fül melyik részeire lehet szúrni? Ha van neked akkor szívesen fogadók a pc-ről bármilyen infót.

2021. ápr. 5. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kérdés miért nem az alternatív gyógymódok közé került? Vagy esetleg az ezotériába??!!
2021. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hallottam migren piercingrol, ellenben van akiknek bevalt az akupunktura, szoval gondolom ez is hasonloan mukodhet.

viszont erdemes lenne kivizsgaltatni eloszor, hogy nincs e valami szervi bajod. ezt neurologian nezik meg, elso korben oda menj, es ha a hagyomanyos gyogyaszat nem talal problemat, akkor kiserletezhetsz mindenfele alternativ megoldasokkal is.

2021. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Pozitív visszajelzést eddig nem olvastam, pedig évek óta migrénesként felfigyelek az ilyenekre.
2021. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ReGina... ***** válasza:
55%

Én sok pozitívat olvastam. De nekem nincs szóval nem tudom mennyire valik be.

Viszont kb. a daith piercing-ahogy én nézem ugyanazon a helyen van.

Fájdalom:Mivel porcról van szó ezért azért megérzed, annyira nem vészes kibírható simán.

Nekem helixem van, a szúrást én nem érezem. Utánna 2-3 nap nagyon érzékeny volt, főleg tisztításkor.

Jelenleg kb 7 hónapja van meg de még érzem, hogy nem 100%-ra gyógyult meg. Napközben nem fáj, de ha ráfekszem, megnyomom, akkor érzékeny.

Te is erre számíts, nem 2 hét alatt gyógyul, inkább egy év körül.

Viszont hatását nem tudom, lehet csak placebo, viszont nem néz ki rosszul szerintem, akár már csak ezért is ki lehet próbálni.

Amúgy van elvileg stressz/ pánik ellen is, ami egy flat pc.

Nézz még utánna jobban, de instán is van olyan oldal ahol hasonló tapasztalatokat lehet olvasni.

Szóval próbát megér, max. ha nem is működik lesz egy menő ékszered.

2021. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ReGina... ***** válasza:
33%

Off topic:

Miért lettem lepontozva?

2021. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
5: mert az emberek képtelenek felfogni hogy ez a kérdés "Hasznos volt ez a válasz?" nem azt jelenti, hogy "tetszett ez a válasz?"
2021. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!