Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos eléggé kikopott lassan...

Sajnos eléggé kikopott lassan 30 éves koromra a hajam. Legfőképpen kétoldalt elöl, ami eléggé zavaró... 😢 Tudnátok valami megbízható, de viszonylag pénztárcabarát helyet ahol csinálnak férfi fejtető sűrítést?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint a Hairoic Hair System megoldása. De az kegyetlen drága, biztosan van olcsóbb hely is ahol már van ilyen.

Nagyon szépen köszönök minden segítséget előre is! 🙂



2021. ápr. 5. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanez 22 évesen szóval nah...

20-25ig azért ezt elég nehezen tudják feldolgozni a hölgyek.



30 éves férfitól ezt már simán elfogadják, szerintem ott ez már semmiképp nem akadály.


Inkább a egzisztenciát legyen stabil, meló autó stb.., mindenki mondja hogy ezek nem számítanak. És való igaz maga az ember számít, de legalább annyit ezek is nyomnak a latba mint a kopaszodás :).

2021. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!