Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet regiszt...

Hány éves kortól lehet regisztrálni az oltásra?

Figyelt kérdés
Felmentem a tájékoztató kormányoldalra, de nem találtam róla információt. Én mint 18 éven aluli fiatalkorú (szülői beleegyezéssel) regisztrálhatok az oltásra, és megkaphatom belátható időn belül (mondjuk még ebben az évben)?

2021. ápr. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 felett jelenleg. Ősszel lehet, hogy ez változni fog.
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom 18 év alatt még nem lehet regisztrálni. Most fogják kitalálni, hogy mivel lehet beoltani a gyerekeket is. Nyár elején beolthatod magad szerintem
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Amilyen hülyék meg fegyelmezett minden, majd eszükbe jut Szeptemberben, hogy a gyerekeket is oltani kéne :D Mikor itt lenne rá az egész nyár. Ez épp olyan, mint November óta nincs suli, de most kapkodnak a tanárok oltásával. Semmi tervezés, semmi logika nincs abban, amit csinálnak.
2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!