Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másokat is így megvisel a...

Másokat is így megvisel a postcovid szindróma?

Figyelt kérdés
A láz és az étvágytalanság már elmúlt pár hete, de az ízületeim olykor fájnak, az erőnlétem durván változó, van, hogy izzadok állandóan és olykor remegek vagy reszketek. A munkabírásom eléggé gyenge lett, még egy egyszerű porszívózás után is le kell ülnöm negyed órára hogy visszatérjen az erőm. Akármit is csinálok magammal, alig van energiám, olykor spontán bealszok, van, hogy 24 órára is.

2021. ápr. 7. 04:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon durván fáradékony vagyok. Októberben voltam benne és viszonylag olcsón megúsztam, hőemelkedés és kis taknyosság 2-3 napig tartott, szaglás ízlelés elvesztése kb 1 hónapig de különösebben szarul nem voltam, ennek ellenére azóta hasonlóan vagyok mint te.
2021. ápr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 20-án kezdődött, felment a lázam 38,5-re, pár nap múlva 39,6-ra. Éjjel nappal lázas voltam, gyógyszer sem vitte le. Amúgy soha nem szoktam lázas lenni, nem vagyok beteges.

A láz 29-én elmúlt. Semmi baj nincs már, se fejfájás, se fülfájás (lekopogom)..

De én is annyira fáradékony vagyok, még mindig csak fekszem inkább.. felállok, járkálok, néha alig kapok levegőt, vagy köhögök. Ha csak ülök az asztalnál pár perc után folyik rólam a víz. Náha csinálgatok ezt azt, de úgy elfáradok, mintha 1 órát dolgoztam volna :(

2021. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy covidos voltam e, de lassan fél éve már hogy valahogy nem érzem magamat annyira jó passzban.


Még olyan október közepén egyik napról a másikra egy elég komoly fejfájásra ébredtem, meg levert is voltam, meg voltak ilyen hidegrázásaim. Tesztelni nem voltam, mert nem voltak a vírushoz hasonló náthás tüneteim, de mivel nem akartam helyre jönni, ezért elmentem háziorvoshoz, aki csomó kivizsgálásra továbbított, de sehol se találtak szervi rendellenességet. Ennek ellenére (bár mostanában talán kicsit jobban vagyok) a mai napig megvannak a tipikus pánikbetegségre jellemző tüntetek (fejfájás, szédülés, belső remegés, rossz alvás, heves szív és pulzusdobogás, stb), meg sokszor vagyok napközben is fáradt, továbbá mintha nem igazán fognám fel agyilag hogy mi zajlik a környezetemben. Ötlet valaki mi lehet ez?

2021. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak náthás tünetek. "Csak" fejfájás, fülfájás, fogfájás, az első pár napban néha köhögés, egy kis hányás, na meg a láz..
2021. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!