Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig fog nőni a lányom?

Meddig fog nőni a lányom?

Figyelt kérdés

13 éves, 153 cm. Először én is azt gondoltam, hogy ez teljesen normális magasság, de aztán megláttam az osztálytársait. Némelyikük nálam is magasabb, pedig én sem vagyok alacsony. Régebben piszkálták az alacsonysága miatt, de most már nem említette, pedig mindent megbeszélünk. Azt mondja, hogy már nem zavarja, hogy ennyivel alacsonyabb a többieknél.


Anyuka:171 cm

Apuka:168 cm

Már egy fél éve nem nőtt semmit, 2. gyermek.



2021. ápr. 7. 07:29
 1/5 anonim válasza:
Nyugi, még simán nőhet, akár 10+ centit is!
2021. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
24 éves korára fejlődik ki egy ember teljesen.
2021. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg 24éves koráig,de szeri tem ne izgulj, neha megtorpannak. Unokahugom is 6éves az elmult fél évben nem nőtt semmit, kivéve az elmúlt 1 hónapban 1centit, szóval megint megindult..

A mostani gyerekek amúgy is piszok magasak!

2021. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Apuka alacsony, simán üthet rá a lánygyerek is, de 13 évesen nőni is szoktak még sokan.

Egyébként te szülőként az egészséges gyermekedet tényleg hasonlítgatod az osztálytársaihoz? Ne haragudj, de ez nagyon degradáló meg az is, hogy mindenáron azt akarod gondolni, hogy őt biztos csesztetik, mert jaj de alacsony, csak tuti eltitkolja. Miért nem hiszed el, hogy a lányod teljesen normális, nem testi fogyatékos, csak alacsonyabb az átlagnál, aminek mellesleg simán lehet az apjától örökölt genetika is az oka?

2021. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ő mondta nekem, hogy régebben piszkálták, de most már nem. És nem szeretnék rajta semmit sem változtatni, nagyon örülök, hogy egészséges és boldog, csak kíváncsiságból kérdeztem.

2021. ápr. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!