Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek 1 hétig beteg...

Hogyan legyek 1 hétig beteg az új iskolakezdéstől, hogy nem küldenek tesztre?

Figyelt kérdés
Nem akarok visszamenni és, higy ne rontsam le az átlagom kéne még legalább 1 hét, de az orvosom alapbol is nehezen szokott igazolást adni nekem. Amikor azt mondtam hasmenésem van pl 1 napot adott csak. De viszont nem akarom h elküldjön tesztre mert nem vagyok vírusos es nem akarok egy csovet az agyamba érezni;)

2021. ápr. 7. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Miért utálod ennyire az iskolát?
2021. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy utálom? :)

Amúgy tényleg nem szeretem mert elég gyenge tanuló vagyok, nagyon stresszes vagyok tőle, szorongok, de ott van az elején h a tanulmányi eredményeim miatt nem szeretnék menni most, főleg matek

2021. ápr. 7. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem utálnád, akkor örülnél.

Szerintem semmit sem tudsz bekamuzni az orvosnak a hasmenésen kívül, amire nem mondaná azt, hogy lehet, hogy covid... Szóval sajnos muszáj lesz bemenned.

2021. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Magyarul az elmúlt hetekben csalással javítottad az eredményed.

Remélem jó sok dogát írtok, főleg matekból, hogy mindenkinél kiderüljön az igazság.

2021. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj, majd szépen terjed a covid köztetek és lehet bezárni megint. Szerintem tök értelmetlen kinyitni még, egy csomóan nincsenek beoltva, még szülők közül se, köztetek meg pláne nem. Egy pozitív tesztje lesz valamelyik osztálytársadnak és lehet menni haza karanténba.
2021. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Angliában sem terjedt az iskolanyitással.

Nem mellesleg meg egyáltalán nem csökkent az iskolabezárással, ha nem tűnt volna fel.

2021. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!